Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Awans do ćwierćfinału pucharu po rzutach karnych

W meczu 1/8 okręgowego Pucharu Polski Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe po rzutach karnych Energię Kozienice 5-3. W regulaminowym czasie był remis 1-1. Trener w tym spotkaniu dał odpocząć kilku zawodnikom, a zagrali Ci, co mają mniej minut w lidze m.in. Maciek Kencel, Marcin Bykowski czy też Daniel Witak.
Pierwsza połowa bardziej była grą przypadków niż składnych akcji. Działo się głównie tak ze względu na padający deszcz. Stroną przeważający bym nasz zespół jednak nie był w stanie udokumentować swojej przewagi.
Druga połowa zaczęła się od naszych ataków jednak to gospodarze po kontrze zdobyli bramkę. Autorem gola był Ciupiński. Po stracie gola nasz zespół ruszył do odrabiania strat. Jednak wyrównanie padło dopiero w 79 minucie. Wrzutka z bocznej strefy boiska i bramkę zdobył Piotrek Skałbania. Mimo usilnych prób żadnej ze stron nie udało zmienić się rezultatu i o rozstrzygnięciu zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywał nasz zespół i to Pilica zagra w ćwierćfinale rozgrywek Pucharu Polski. Skutecznie „11” w naszym zespole wykonywali Mateusz Jaworski, Damian Stanisławski, Piotr Skałbania, Patryk Strus i Hubert Śliwiński. Losowanie kolejnego rywala odbędzie się w najbliższym tygodniu.
Ciekawostką jest fakt, że po raz kolejny w naszej bramce wystąpił Adam Bolek, który w rzutach karnych obronił strzał Kołodziejczyka. Czy był to jednorazowy występ? Tego nie wiemy, ale z pewnością okaże się to w niedługim czasie.
Energia Kozienice – Pilica Białobrzegi 1-1 (0-0) k. 3-5
Bramki: Ciupiński 60 – Skałbania 79

Pilica: Bolek - Kencel, Białecki, Janowski (46 Jaworski), Karasek (90 Sadzik), Witak, Bykowski, Śliwiński, Paterek (67 Strus), Hernik (46 Skałbania), Stanisławski.