Porażka ze Świtem. W niedzielę z liderem

obrazek uniwersalny artykulW meczu XIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowieckie 2-5.
W spotkaniu ze Świtem nie mógł zagrać jedynie Kacper Kacprzycki.
Mecz bardzo źle się zaczął dla naszego zespołu. Już w 5 minucie po błędzie naszej defensywy i uderzeniu Knysha gospodarze wyszli na prowadzenie. Cztery minuty później kolejny błąd naszego zespołu i po golu samobójczym gospodarze objęli dwubramkowe prowadzenie. Jednak w 23 minucie po rzucie rożnym Pilica zdobyła kontaktową bramkę autorstwa Aleksandra Stawiarza. Mimo kolejnych dobrych okazji z obydwu stron do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa to już zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy od 65 minuty w kwadrans zdobyli trzy bramki i zamknęli to spotkanie. Nasz zespół stać było jedynie na zdobycie honorowej bramki w 90 minucie po zagraniu Jakuba Cegiełki gola strzelił Adrian Kazimierczak.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z liderem III ligi – Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 29 października o godzinie 12.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 5:2 (2:1)
Bramki: Knysh 5, samobójcza 9, Bednarek 65, Ciach 76, Michalik 80 - Stawiarz 23, Kazimierczak 90.
Pilica: Jerke - Zborowski, Walasek, Kapela, Piasek (65 Chojczak), Wojtysiak (80 Świątek), Michalski (75 Dohojda), Zawadzki (75 Kazimierczak), Bryszewski, Cichocki (80 Cegiełka), Stawiarz