Porażka z rezerwami Legii. W sobotę z Pelikanem

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXV kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Legią II Warszawa 0-2.
W spotkaniu z rezerwami Legii nie mógł zagrać z powodu choroby Patryk Walasek.
Mecz był debiutem w roli pierwszego szkoleniowca Macieja Śliwowskiego, który zastąpił na stanowisku Marcina Sikorskiego.
Pierwsza połowa dość długo była wyrównana, aż do 28 minuty kiedy to gospodarze za sprawą Ryczkowskiego objęli prowadzenie w tym meczu. Mimo dobrych okazji z obydwu stron więcej goli w tej części nie padło.
Druga połowa zaczęła się od ataków Pilicy, która za wszelką cenę chciała doprowadzić do wyrównania, jednak defensywa gospodarzy spisywała się bez zarzutów, a na domiar złego w 66 minucie za sprawą Gieroby rezerwy Legii objęły dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddały do końca spotkania.
Martwi z pewnością kolejna porażka, która znacznie oddala nas od utrzymania się w III lidze. Mimo to do końca pozostało jeszcze dziewięć ligowych kolejek i w każdym meczu trzeba walczyć o punkty.
W następnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Pelikanem Łowicz. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.