Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Wygrana z Gromem. W sobotę z Orłem

W meczu XXI kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała Grom Warszawa 3-2. W meczu z Gromem po raz pierwszy od pierwszej minuty zagrał nasz wychowanek Adrian Buklis, który zastąpił Sebastiana Przyrowskiego.
Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga podopiecznych trenera Artura Kupca. W 8 minucie w polu karnym faulowany był Piotr Skałbania, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego. Kilka minut później tym razem Piotr Kornacki był podcinany, jednak gwizdek sędziego ponownie milczał. W 18 minucie Pilica objęła prowadzenie. Z lewej strony Piotrek Skałbania zagrał wzdłuż pola karnego do Kamila Hernika, a ten dopełnił formalności strzelając do pustej bramki. Następnie popularny „Hero” uderzył z 20 metrów jednak piłka trafiła w słupek. Ataki Pilicy nie słabły, a ich efekt uwidocznił się w 39 minucie. Konrad Paterek w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi gości i podwyższył wynik meczu. W tej części goście ani razu nie zagrozili naszej bramce.
Druga połowa zaczęła się od błędu naszej obrony. W 51 minucie w zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierował Knajdrowski. Osiem minut później było już 3-1. Po ładnie rozegranym rzucie wolnym Paterek płaskim strzałem zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Następnie nasz zespół miał kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, jednak zawodziła skuteczność. W 84 minucie po kolejnym błędzie naszej obrony Zawitaj strzelił kontaktową bramkę. Chwilę później gości mogli doprowadzić do wyrównania jednak dobrze w bramce zachował się Buklis. W 90 minucie zawodnik gości za kopnięcie bez piłki wprowadzonego w drugiej połowie Filipa Kacperkiewicza otrzymał czerwoną kartkę. Wynik nie uległ już zmianie i Pilica mogła się cieszyć z drugiego zwycięstwa wiosną.
W następnej kolejce Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Orłem Wierzbica. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 18 marca o godzinie 15. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Pilica Białobrzegi – Grom Warszawa 3-2 (2-0)
Bramki: Hernik 18, Paterek 39,59 – Knajdrowski 51, Zawitaj 84

Pilica: Buklis – Kornacki (83 Kacperkiewicz), Jaworski, Karasek, Janowski, Rawski, Zawisza, Puton, Skałbania, Paterek, Hernik