Get Adobe Flash player

RUNDA JESIENNA 2017/2018 - IV LIGA MAZOWIECKA

Przekaż 1% PILICY!!!

Cel: MKS PILICA
BIAŁOBRZEGI 2916

KRS: 0000270261

Konto KLUBU

BS BIAŁOBRZEGI

84 9117 0000 0000 0332 2000 0010

Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Wysoka wygrana w Przysusze. W sobotę ze Spartą

W meczu XXIII kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Oskar Przysucha 4-0. W meczu z Oskarem w porównaniu do poprzedniego spotkania nastąpiła jedna zmiana. Włodzimierza Putona zastąpił Damian Stanisławski.
Początek spotkania był dość spokojny w wykonaniu obydwu zespołów. Żadna z drużyn nie podejmowała większego ryzyka i mądrze broniła dostępu do bramki. Końcówka pierwszej połowy byłą jednak piorunującą w wykonaniu podopiecznych trenera Artura Kupca. W 43 minucie ładną akcję całego zespołu wykończył Konrad Paterek. Minutę później Damian Stanisławski ładnym uderzeniem po raz drugi pokonał golkipera gospodarzy. Do przerwy Pilica prowadziła dwoma bramkami po wyśmienitej końcówce.
Druga połowy również bardzo dobrze zaczęła się dla naszego zespołu. W 53 minucie z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Kornacki w polu karnym najwyżej wyskoczył Mateusz Jaworski, który strzałem głową pokonał bramkarza Oskara. Gospodarze ruszyli do ataków, jednak w 75 minucie otrzymali kolejny cios. Nieudana pułapka ofsajdowa i sam na sam z bramkarzem gospodarzy wyszedł Włodek Puton. Nasz zawodnik spokojnie ograł golkipera Oskara i po raz czwarty umieścił futbolówkę w bramce gospodarzy. Po tym golu emocje już opadły. Nasz zespół w pełni kontrolował wydarzenia na boisku i wynik nie uległ już zmianie.
Cieszy czwarte zwycięstwo odniesione wiosną, tym razem na bardzo trudnym terenie w Przysusze.
- Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. We wcześniejszych meczach troszkę zawodziła skuteczność, tym razem te sytuacje, które sobie stworzyliśmy zamieniliśmy na bramki. Cieszę się, że obyło się bez niepotrzebnych kartek i kontuzji. Pracujemy dalej, ale postawa zespołu napawa optymizmem przed kolejnymi meczami – powiedział trener Artur Kupiec.
W następnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie ze Spartą Jazgarzew. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 1 kwietnia o godzinie 16.
Ciekawostką jest, że trenerem Sparty jest były zawodnik Pilicy Marek Gołębiewski, a barwy Sparty reprezentują m.in. Paweł Wysocki,  Konrad Wojtkielewicz, Bartosz Orłowski czy Konrad Rudnicki, a więc byli zawodnicy naszego klubu.
Już dziś wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Oskar Przysucha – Pilica Białobrzegi 0-4 (0-2)
Bramki: Paterek 43, Stanislawski 44, Jaworski 53, Puton 75

Pilica: Przyrowski - Janowski, Jaworski, Karasek, Kornacki, Stanisławski (60 Puton), Paterek, Rawski, Zawisza (85 Sadzik), Skałbania, Hernik (80 Obłuski).

Ostatni Mecz


IV liga VII kolejka

Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie 0-1 (0-1)
Bramka: Pater 35

Najbliższe wydarzenie

8 kolejka IV liga grupa południowa

Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 23.09.2017 godz. 12.30


Współpracujemy z:

Statystyka

Odsłon : 349258