Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Kolejna wysoka wygrana. Za tydzień derby z Promną

W meczu XXIV kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Spartę Jazgarzew 4-0. W porównaniu do poprzedniego meczu zaszło w składzie kilka zmian. Sebastiana Przyrowskiego w bramce zastąpił Adrian Buklis. Od pierwszej minuty zagrali Włodek Puton i Zbyszek Obłuski, natomiast na ławce usiedli tym razem Mateusz Zawisza i Damian Stanisławski.
Już pierwsza akcja w tym meczu dała nam prowadzenie. W 7 minucie prostopadłą piłkę zagrał Konrad Paterek do Zbyszka Obłuskiego. Nasz napastnik minął bramkarza gości i skierował piłkę do pustej bramki. W 19 minucie było już 2-0 dla naszego zespołu. Na 16 metrze faulowany był Kamil Hernik. Z rzutu wolnego mocnym strzałem golkipera gości pokonał Marcin Rawski. Goście ani razu nie zagrozili bramce Adriana Buklisa.
Druga połowa zaczęła się od ataków gości, jednak ich składne akcje były tylko do naszego pola karnego. Pilica spokojnie wyczekała odpowiedni moment i zadała decydujące ciosy. W 67 minucie na bramkę strzelał Paterek, bramkarz odbił futbolówkę jednak przy dobitce Kamila Hernika był już bezradny. Siedem minut później było już 4-0. Po prostopadłym zagraniu wprowadzony w drugiej połowie Damian Stanisławski znalazł się w sytuacji sam na sam i ją pewnie wykorzystał. Chwilę później aktywny Paterek mógł podwyższyć wynik jednak nie trafił czysto w piłkę. Wynik nie uległ już zmianie i Pilica odniosła kolejne pewne zwycięstwo.
Za tydzień derby powiatu białobrzeskiego. Pilica zmierzy się na wyjeździe z Lks Promna. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 9 kwietnia o godzinie 17.
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.
Pilica Białobrzegi – Sparta Jazgarzew 4-0 (2-0)
Bramki: Obłuski 7, Rawski 19, Hernik 67, Stanisławski 74

Pilica: Buklis – Janowski (67 Białecki), Jaworski, Karasek (85 Kacperkiewicz), Kornacki, Paterek, Puton, Rawski, Hernik, Skałbania, Obłuski (60 Stanisławski)