Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Porażka w derbach powiatu

W XXV kolejce spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z LKS Promna 1-2. W meczu z Promną z powodu nadmiaru żółtych kartek nie mogli zagrać Mateusz Jaworski i Filip Kacperkiewicz.
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęła się dla podopiecznych trenera Marcina Sikorskiego. Już w 9 minucie w polu karnym piłkę ręką zagrał Adrian Karasek i sędzia wskazał na 11 metr. Wolski pewnym strzałem pokonał Sebastiana Przyrowskiego. Chwilę później Sokół wyszedł sam na sam i pokonał po raz drugi Przyrowskiego. Nasz zespół ruszył do frontalnych ataków, jednak gospodarze mądrze się bronili. W 29 minucie po strzale Piotrka Skałbani piłka trafiła w poprzeczkę. W 43 minucie Pilica zdobyła kontaktową bramkę. Włodzimierz Puton zagrał do Konrada Paterka, który mocnym strzałem pokonał Domańskiego.
Druga połowa zaczęła się bardzo źle. Po kolejnym faulu drugą żółtą kartkę otrzymał kapitan zespołu Michał Janowski. Mimo gry w osłabieniu nasz zespół dalej atakował i dążył do wyrównania. Dobre okazje mieli Paterek i Skałbania jednak brakowało wykończenia. Promna wyprowadzała groźne kontry, po jednej z nich gospodarze mogli podwyższyć wynik jednak dobrze w bramce zachował się Przyrowski. Wynik mimo usilnych starań nie zmienił się i Pilica poniosła pierwszą porażkę w rundzie wiosennej.
Najsłabszą stroną widowiska byli sędziowie z Warszawy. Mylili się w obydwie strony, kartkowali obydwa zespoły i wprowadzali dużo nerwowości zarówno na boisku jak i na trybunach, których tego dnia zasiadło blisko 500 osób.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Mszczonowianką Mszczonów. Mecz rozegrany zostanie w Wielki Piątek 14 kwietnia o godzinie 16.
Lks Promna – Pilica Białobrzegi 2-1 (2-1)
Bramki: Wolski 9 z karnego, Sokół 11 – Paterek 43

Pilica: Przyrowski – Janowski, Karasek, Bykowski, Kornacki, Rawski, Hernik, Paterek, Puton (75 Zawisza), Skałbania, Obłuski (46 Stanisławski)