Get Adobe Flash player

RUNDA JESIENNA 2017/2018 - IV LIGA MAZOWIECKA

Przekaż 1% PILICY!!!

Cel: MKS PILICA
BIAŁOBRZEGI 2916

KRS: 0000270261

Konto KLUBU

BS BIAŁOBRZEGI

84 9117 0000 0000 0332 2000 0010

Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Porażka z Mszczonowianką. Po świętach zagramy w Karczewie

W XXVI kolejce spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Mszczonowianką Mszczonów 2-3. W meczu z Mszczonowianką z powodu nadmiaru kartek nie mogli zagrać Michał Janowski, Adrian Karasek oraz Damian Stanisławski. Po odbytej absencji za kartki powrócili zaś Mateusz Jaworski oraz Filip Kacperkiewicz.
Pierwsza połowa zaczęła się dość spokojnie. Pierwszą okazję do zdobycia bramki mieli goście jednak strzał napastnika Mszczonowianki obronił Sebastian Przyrowski. Po kwadransie gry było już niestety 0-1. Po faulu w polu karnym jednego z naszych obrońców (dość wątpliwym) sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Piłkę precyzyjnym strzałem do siatki skierował Przemysław Jakóbiak. Po objęciu prowadzenia przez Mszczonowiankę gra się wyrównała, a goście w 36 minucie zdobyli drugą bramkę jednak sędzia słusznie dopatrzył się pozycji spalonej. Chwilę później Pilica doprowadziła do wyrównania. W pole karne dośrodkował Włodzimierz Puton, golkiper gości pierwsze dośrodkowanie wypiąstkował, jednak za chwilę nasz zawodnik zacentrował raz jeszcze, gdzie z bliskiej odległości Piotr Skałbania doprowadziło wyrównania. Wcześniej dobrych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali Konrad Paterek i Kamil Hernik.
Druga połowa zaczęła się od ataków naszego zespołu. W 55 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Paterek, którego strzał obronił Stawiarski. W 68 minucie w walce o górną piłkę w naszym polu karnym zderzyli się Sebastian Przyrowski i Łukasz Pastewka. Nasz bramkarz w wyniku zderzenia musiał opuścić boisko i udać się do szpitala na zszycie wargi, natomiast obrońca gości dobrał spotkania z zabandażowaną głową. Do naszej bramki wszedł Adrian Buklis. Po tym zdarzeniu inicjatywę przejęli goście i szybko ją wykorzystali. W 84 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego Cudny z bliskiej odległości pokonał naszego golkipera. W 90 minucie Ziemnicki po indywidualnej akcji i ładnym uderzeniu w długi róg po raz kolejny pokonał naszego bramkarza. Sędzia do regulaminowego czasu doliczył aż 9 minut i Pilica w tym czasie zdobyła kontaktową bramkę. Po długim wrzucie piłki z autu przez Rafała Białeckiego w polu karnym dobrze odnalazł się Piotr Kornacki, który pokonał golkipera Mszczonowianki. W samej końcówce mogliśmy doprowadzić do wyrównania jednak w ogromnym zamieszaniu w polu karnym gości piłka niestety nie trafiła do siatki i mecz zakończył się wygraną gości.
W zespole gości zagrali byli zawodnicy Pilicy Przemysław Jakóbiak oraz Kamil Ziemnicki. Obaj dość mocno zapisali się w tym spotkaniu zdobywając po jednej bramce.
W następnym meczu Pilica zmierzy na wyjeździe z Mazurem Karczew. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 kwietnia o godzinie 16.
Warto dodać, że szkoleniowcem Mazura jest były trener naszego klubu Arkadiusz Modrzejewski.
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:2)
Bramki: Skałbania 39, Kornacki 90+2 – Jakóbiak 16 z karnego, Cudny 84, Ziemnicki 89

Pilica: Przyrowski (68 Buklis) - Białecki, Bykowski, Jaworski, Kornacki - Rawski, Zawisza (83 Obłuski), Paterek, Puton, Skałbania  

Ostatni Mecz


IV liga VII kolejka

Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie 0-1 (0-1)
Bramka: Pater 35

Najbliższe wydarzenie

8 kolejka IV liga grupa południowa

Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 23.09.2017 godz. 12.30


Współpracujemy z:

Statystyka

Odsłon : 349255