Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Wygrana z Błonianką. W środę z Energią

W meczu XXXI kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Błoniankę Błonie 2-1. W meczu z Błonianką od pierwszej minuty zagrali Mateusz Zawisza, Damian Stanisławski i Kamil Hernik i Mateusz Jaworski. Na ławce mecz rozpoczęli Marcin Bykowski, Piotr Skałbania oraz Zbigniew Obłuski. Nie było w kadrze meczowej chorego Włodzimierza Putona.
Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Artura Kupca. Już w 9 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Damiana Stanisławskiego najprzytomniej zachował się Piotr Kornacki, który z pięciu metrów wpakował futbolówkę do siatki. Goście jednak w 17 minucie wyrównali. Błąd naszej defensywy wykorzystał Jarczak. Do przerwy mimo ataków z obydwu stron wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej drużyny. Goście mądrze się bronili aż do 67 minuty. Wtedy to w polu karnym faulowany był Zbyszek Obłuski. Jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Rawski. Później nasz zespół miał kilka okazji do podwyższenia wyniku jednak zawodziła skuteczność. Blonianka grała długą piłką, jednak nasza obrona grała bez zarzutu i wynik nie uległ już zmianie.
W następnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z Energią Kozienice. Mecz rozegrany zostanie w środę 17 maja o godzinie 17.
Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie 2-1 (1-1)
Bramki: Kornacki 9, Rawski 67 z karnego – Jarczak 18

Pilica: Przyrowski – Janowski, Białecki (17 Obłuski), Jaworski, Karasek, Paterek (89 Kacperkiewicz), Rawski, Hernik (46 Skałbania), Zawisza (60 Bykowski), Kornacki, Stanisławski.