Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Remis w Kozienicach. W sobotę z Raszynem

W meczu XXXII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy połduniowej Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Energią Kozienice 2-2. W porównaniu do poprzedniego spotkania od pierwszych minut spotkanie rozpoczęli Marcin Bykowski, Piotr Skałbania i Zbigniew Obłuski. Tym razem na ławce usiedli Mateusz Zawisza, Rafał Białecki oraz Kamil Hernik.
Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja gospodarzy. Nasz zespół dobrze zagrał w pierwszych piętnastu minutach jednak potem całkowicie oddał pole Enegii. Szczególnie aktywni byli Kołodziejczyk i Putin. Dwa razy dobrze gronił Sebastian Przyrowski, a w innych sytuacjach od utraty bramki ratowała nas poprzeczka. Niestety w 39 minucie gospodarze za sprawą właśnie Putina wyszli na prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.
Druga połowa zaczęła się jeszcze gorzej. W 52 minucie po dośrodkowaniu z boku boiska w polu karnym najwyżej wyskoczył Zawadzki, który umieścił piłkę w siatce. Na szczęście nasz zespół szybko odpowiedział. W 61 minucie Zbyszek Obłuski wymanewrował obronę gospodarzy i technicznym strzałem zdobył kontaktową bramkę. Po zdobycia gola nasz zespół dążył do wyrównania, a Energia z każdą minutą słabła kondycyjnie. W 90 minucie w zamieszaniu w polu karnym jeden z zawodników gospodarzy dotknął piłkę ręką. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił ponownie Obłuski. Wynik nie uległ już zmianie i Pilica wywiozła cenny punkt z Kozienic.
W następnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Ks Raszyn. Mecz odbędzie się w sobotę 20 maja o godzinie 17. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.
Energia Kozienice – Pilica Białobrzegi 2-2 (1-0)
Bramki: Putin 39, Zawadzki 52 – Obłuski 61, 90 z karnego

Pilica: Przyrowski - Janowski, Jaworski, Karasek, Kornacki, Stanisławski (60 Puton), Paterek, Bykowski, Rawski (63 Hernik), Skałbania (90 Zawisza), Obłuski