Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pewna wygrana z Piasecznem. W sobotę z Wilgą

W spotkaniu XXXV kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Mks Piaseczno 3-1. Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych trenera Artura Kupca. Już w 1 minucie dobrą okazję miał Marcin Rawski jednak bramkarz gości obronił jego strzał. Dziesięć minut później było już 1-0. Zbyszek Obłuski znalazł się w dobrej sytuacji i mając przed sobą tylko bramkarza spokojnie go przelobował i zdobył bramkę. W 20 minucie było już 2-0. Tym razem po kolejnym prostopadłym zagraniu z głębi pola Konrad Paterek w sytuacji sam na sam również przelobował bramkarza Piaseczna. Ataki na bramkę gości nie słabły. Kolejna bramka padła w 31 minucie. Ponownie popularny „Pater” znalazł się w sytuacji sam na sam tym razem posłał piłkę po ziemi po raz kolejny nie dając bramkarzowi żadnych szans. Pierwsza połowa to kompletna dominacja Pilicy pod każdym względem.
Druga połowa to od razu cztery zmiany w ekipie gości, którzy od razu ruszyli do odrabiania strat. W 57 minucie po zagraniu Krupnika (były gracz Pilicy) Samoraj zdobył kontaktową bramkę. Tego dnia gości na więcej nie było stać. W 77 minucie po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Marcin Bykowski. Wtedy raz jeszcze goście ruszyli do ofensywy jednak tego dnia Pilica była za mocna i zasłużenie wywalczyliście trzy punkty.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z Wilgą Garwolin. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 3 czerwca o godzinie 18.
Pilica Białobrzegi – Mks Piaseczno 3-1 (3-0)
Bramki: Obłuski 11, Paterek 20, 31 – Samoraj 57

Pilica: Przyrowski – Jaworski, Bialecki, Karasek, Kornacki, Paterek (88 Zawisza), Hernik (86 Kacperkiewicz), Rawski, Puton (90 Sadzik), Bykowski, Obłuski