Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pechowy remis z Victorią. Kończymy sezon w Pionkach

W meczu XXXVII kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi zremisowała na własnym stadionie z Victorią Sulejówek 3-3. Z meczu z Victrorią z powodu żółtych kartek nie mogli zagrać Rafał Białecki i Kamil Hernik.
Pierwsza połowa, a właściwie jej początek był dość był dość spokojny w wykonaniu obydwu zespołów. Nasz zespół dużo wcześniej zagwarantował sobie utrzymanie, a Victoria szykuje się już powoli do baraży o awans do III ligi. Pierwszą dobrą okazję dla naszego zespołu miał Zbyszek Obłuski jednak nie potrafił jej wykorzystać. Potem dobre okazje mieli Piotrek Kornacki i Piotrek Skałbania. Wreszcie nasz zespół wyszedł na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. W 42 minucie Włodek Puton wykorzystał błąd obrońcy gości, ograł bramkarza Victorii i spokojnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Jeszcze przed przerwą kontuzjowanego Marcina Bykowskiego zastąpił Filip Kacperkiewicz.
Druga połowa zaczęła się od ataków gości, a nasz zespół liczył na wyprowadzenie kontr. Sztuka ta udała się w 70 minucie. Filip Kacperkiewicz prostopadle zagrał do Konrada Paterka, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Victorii. To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu. W 75 minucie Adrian Karasek sfaulował zawodnika gości w polu karnym za co otrzymał czerwoną kartkę. Rzut karny na bramkę zamienił Szulim. Po zdobyciu kontaktowego gola goście złapali wiatr w żagle. Dziesięć minut później Victoria doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu z boku boiska Dźwigała strzałem głową wyrównał stan meczu. W 88 minucie ponownie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Marcin Rawski idealnie w polu karnym obsłużył Zbyszka Obłuskiego, który z bliskiej odległości po raz trzeci umieścił piłkę w siatce. Niestety już w doliczonym czasie gry po błędzie naszej obrony Makuch płaskim strzałem doprowadził do wyrównania.
Szkoda straconych punktów, bo zwycięstwo z liderem było na wyciągnięcie ręki.
W ostatniej kolejce w tym sezonie Pilica zmierzy się na wyjeździe z Prochem Pionki. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 17 czerwca o godzinie 17.
Pilica Białobrzegi – Victoria Sulejówek 3-3 (1-0)
Bramki: Puton 42, Paterek 70, Obłuski 88 – Szulin 75 z karnego, Dźwigała 85, Makuch 90+3