Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Remis z Prochem. Trener Kupiec odchodzi z Pilicy

W meczu XXXVIII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Prochem Pionki 3-3. Był to zarazem ostatni mecz w sezonie 2016/2017. W meczu z Prochem do pierwszej jedenastki wrócili Rafał Białecki i Kamil Hernik, natomiast od pierwszej minuty zagrał w bramce Adrian Buklis.
Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Bramki jednak padały dopiero pod koniec tej części spotkania. W 39 minucie Michał Janowski dośrodkował w pole karne, gdzie najlepiej ustawiony był Piotr Skałbania i głową skierował piłkę do siatki. Trzy minuty później Piotrek Kornacki zagrał na 16 metr do Zbyszka Obłuskiego, który mocnym strzałem po raz drugi umieścił piłkę w siatce.
Druga połowa zaczęła się od ataków Prochu i za sprawą Denkiewicza gospodarze w 48 minucie zdobyli kontaktową bramkę. Następnie w w 65 minucie ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania. W 78 minucie Nqabeni wyprowadził gospodarzy na prowadzenie po indywidualnej akcji. Na szczęście w 89 minucie Kamil Hernik strzałem z ok. 25 metrów doprowadził do wyrównania. Należy podkreślić doskonałą postawę bramkarza Prochu – Majosa, który można powiedzieć wybronił remis dla drużyny gospodarzy.
Po tym spotkaniu z pracy w Pilicy zrezygnował Artur Kupiec, który przechodzi od nowego sezonu na stanowisko trenera Broni Radom.
Trenerowi dziękujemy za dotchczasową pracę w Pilicy i życzymy powodzenia w kolejnym klubie.
Podsumowanie całego sezonu oraz statystyka już niedługo na naszej stronie internetowej.
Proch Pionki – Pilica Białobrzegi 3-3 (0-2)
Bramki: Denkiewicz 48, 65, Nqabeni 78 – Skałbania 39, Obłuski 42, Hernik 89

Pilica: Buklis – Janowski, Jaworski, Białecki (70 Kacperkiewicz, 81 Sadzik), Kornacki, Paterek, Rawski, Puton, Skałbania (60 Stanisławski), Hernik, Obłuski