Get Adobe Flash player

RUNDA JESIENNA 2017/2018 - IV LIGA MAZOWIECKA

Przekaż 1% PILICY!!!

Cel: MKS PILICA
BIAŁOBRZEGI 2916

KRS: 0000270261

Konto KLUBU

BS BIAŁOBRZEGI

84 9117 0000 0000 0332 2000 0010

Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

W poniedziałek wznawiamy treningi

W najbliższy poniedziałek 10 lipca przygotowania do nowego sezonu ligowego 2017/2018 rozpocznie IV-ligowa Pilica Białobrzegi. Przypomnijmy, że ten sezon będzie niezwykle trudny z racji reorganizacji rozgrywek. Dwie grupy w IV lidze zostaną zredukowane do jednej, dzięki czemu utrzyma się tylko sześć pierwszych zespołów w każdej grupie. Dodatkowo mistrzowie grup zagrają ze sobą baraż o awans do III ligi. Przypomnijmy, że w naszej drużynie zaszło już kilka istotnych zmian. Po sezonie odszedł trener Artur Kupiec. Jego miejsce zajął Maciej Śliwowski, były reprezentant Polski i zawodnik m.in. Legii Warszawa.
- Znam Maćka jeszcze z czasów gry w Legii. Myślę, że na tą chwilę jest to dobry wybór, który pozwoli na rozwój naszego klubu. Chcemy się włączyć do walki o czołowe lokaty w lidze, dlatego też wspólnie z nowym trenerem zaczynamy szukać wzmocnień składu. Z kilkoma zawodnikami już rozmawialiśmy, kilku kolejnych będziemy testować, z pewnością kadra będzie znacznie szersza niż miało to miejsce wiosną – dodał prezes Jacek Kacprzak.
Wiadomo również, że w Pilicy grać nie będą Zbigniew Obłuski i Adrian Karasek, którzy odeszli do Broni Radom. Ponadto w wyższej lidze swoich sił spróbować chcą Konrad Paterek oraz Włodzimierz Puton. Jeśli pomyślnie przejdą testy, również odejdą z naszego klubu.
- Wiem, że wygląda to póki co nie najlepiej, ale chcę wszystkich uspokoić. Pracujemy nad transferami i obiecuję, że nie będziemy słabsi niż w poprzednim sezonie – uspokaja prezes Kacprzak.
Pilica przed rozpoczęciem rozgrywek rozegra również kilka gier kontrolnych z wymagającymi rywalami. Oto ich harmonogram:
12 lipca: Polonia Warszawa (CLJ) – Pilica
15 lipca: Pilica – Legia II Warszawa
22 lipca: Ursus Warszawa – Pilica
29 lipca: Pilica – Lechia Tomaszów Maz.
5 sierpnia: Ceramika Paradyż – Pilica

O wszystkich zmianach jakie będą zachodziły w naszym zespole będziemy informować na bieżąco.

Ostatni Mecz


IV liga VII kolejka

Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie 0-1 (0-1)
Bramka: Pater 35

Najbliższe wydarzenie

8 kolejka IV liga grupa południowa

Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 23.09.2017 godz. 12.30


Współpracujemy z:

Statystyka

Odsłon : 349281