Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pogrom w pierwszym sparingu

W pierwszym sparingu rozgrywanym w ramach przygotowań do sezonu ligowego 2017/2018 Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa aż 1-8. Mecz rozegrany został w Warszawie.
Rezerwy mistrza Polski w tym meczu zagrały wzmocnione, m.in. z szerokiej kadry I drużyny zagrali Szumski, Bartczak, Masłowski, Sanogo, Matić czy też Kucharczyk.
Już w 10 minucie gospodarze objęli prowadzenie w tym meczu, autorem gola był Turzyniecki. Chwilę później Pilica wyrównała. Strzelcem gola był Hubert Śliwiński testowany z Orła Wierzbica. Remis nie utrzymał się jednak długo. Tin Matić szybko, bo w 25 i 30 minucie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.  W samej końcówce nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego, a pechowym wykonawcą był Mateusz Jaworski. Chwilę później Damian Stanisławski nie wykorzystał bardzo dobrej okazji do zdobycia gola.
Druga połowa to już zdecydowana dominacja rezerw, czego efektem było zdobycie aż pięciu bramek, z czego trzy padły w ostatnich dziesięciu minutach meczu.
Gołym okiem widać, że nasz zespół jest na początkowym etapie przygotowań i jeszcze wiele pracy potrzeba, aby efekty były zadowalające.
- Należy podkreślić, że rezerwy były bardzo wzmocnione zawodnikami z szerokiej kadry i Ci zawodnicy robili różnicę na boisku. Testowaliśmy w tym meczu kilka wariantów, które jestem pewny, że zaowocują w przyszłości. Mimo wysokiej porażki, do momentu zmian, które dokonałem po przerwie nie byliśmy gorszym zespołem. Nie załamujemy się, tylko bierzemy do ciężkiej pracy – podsumował spotkanie trener Maciej Śliwowski.
W tym meczu z różnych przyczyn nie zagrali Piotr Skałbania, Marcin Rawski, Filip Kacperkiewicz, Rafał Białecki, Włodzimierz Puton i Mateusz Zawisza.
W naszym zespole testowani byli wspomniany wcześniej Śliwiński z Orła Wierzbica, Mastalerz z Kosy Konstancin, Niksiński z Gromu Warszawa, Majdaszewski z Sadownika Błędów. Zdecydowanie najlepiej wypadli Koreańczyk Eunowo (IV liga angielska) oraz Kamil Matulka z MKS Piaseczno. W przyszłym tygodniu na treningach pojawią się kolejni nowi zawodnicy.
Kolejny sparing w przyszłą sobotę, a tym razem rywalem Pilicy będzie III-ligowy Ursus Warszawa.
Legia II Warszawa – Pilica Białobrzegi 8-1 (3-1)
Bramki: Turzyniecki 10, Matić 25, 30, Majewski 55, 78, Bartczak 80, 87, Nishi 84 – Śliwiński 15

Pilica: Przyrowski – Janowski, Bykowski, Jaworski, Masztalerz, Hernik, Majdaszewski, Śliwiński, Paterek, Stanisławski, Eunwo oraz Sapała (bramkarz), Matulka, Grzywacz. Grodecki, Niksiński