Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Wygrana w ostatnim sparingu przed ligą

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych sezonu 2017/2018 Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe KS Paradyż 3-0. Pierwsza połowa zaczęła się od ataków gospodarzy jednak bardzo dobrze spisywała się nasza defensywa, która skutecznie rozbijała ataki. W 24 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Damian Stanisławski wpadł z piłką w pole karne i mocnym strzałem pokonał golkipera z Paradyża. Do końca tej części obydwa zespoły nie stworzyły groźnych okazji do zmiany rezultatu.
Druga połowa to już dominacja naszego zespołu, czego efektem było zdobycie kolejnym bramek. Najpierw nowo pozyskany Hubert Śliwiński zdobył gola strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego, a chwilę później Konrad Paterek w sytuacji sam na sam po raz trzeci pokonał golkipera gospodarzy. Wynik mógł być wyższy jednak kolejnych dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Paterek oraz Stanisławski. Zwycięstwo jednak należy podkreślić jak najbardziej zasłużone.
W tym spotkaniu nie mogli zagrać m.in. Marcin Bykowski, Wołodymir Majdaszewski czy też Adrian Karasek. Zagrali za to po raz kolejny Patryk Strus (Widzew Łódź) oraz Maciej Kencel (Broń Radom). Obaj zawodnicy będą grać w naszym zespole w nowym sezonie.
Wiadomo również, że ostatecznie z powodu braku dokumentów oraz dosyć długiego terminu na załatwienie formalności do Pilicy ostatecznie nie trafi Yang Eunwo. Temat Koreańczyka możliwie, że powróci „zimą”. Z Pilicy odeszli również Piotr Kornacki (Lechia Tomaszów), Mateusz Zawisza i Adrian Buklis.
Okno transferowe otwarte jest do 31 sierpnia i z pewnością jeszcze jeden, może dwóch zawodników zasili nasz zespół.
Pierwszy mecz ligowy Pilica rozegra w sobotę 12 sierpnia na wyjeździe z Perłą Złotokłos. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 16.
KS Paradyż – Pilica Białobrzegi 0-3 (0-1)
Bramki: Stanisławski 24, Śliwiński 76, Paterek 79.

Pilica: Przyrowski - Śliwiński, Jaworski, Janowski, Kacperkiewicz, Strus, Rawski, Hernik, Paterek, Skałbania, Stanisławski oraz Sadzik, Kencel, Białecki.