Remis z Wikielcem. W sobotę z Legionovią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XX kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi zremisowała na własnym stadionie z Gks Wikielec 1-1.
W spotkaniu z Wikielcem z różnych powodów (kartki, kontuzje) nie mogli zagrać Bartłomiej Michalski oraz Jakub Zborowski.
Pierwsza połowa była dość wyrównana i tak naprawdę poza pierwszymi 15 minutami w których to goście mieli najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie później obydwa zespoły grały bardzo zachowawczo i ten mecz dość długo był zamknięty dla klarownych sytuacji do zdobycia gola. Do przerwy nie padły bramki.

Druga połowa była zdecydowanie bardziej ciekawsza. Od początku było widać, że obydwie strony dążą do objęcia, ale sztuka ta udała się naszemu zespołowi dopiero w 72 minucie spotkania. Wtedy to w pole karne wbiegł Oskar Wojtysiak i precyzyjnym uderzeniem wyprowadził Pilicę na prowadzenie. Niestety w 81 minucie goście za sprawą rezerwowego Raivissa doprowadzili do wyrównania. Mimo dobrych okazji z obydwu stron więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i mecz zakończył się remisem.
To spotkanie można było tak naprawdę wygrać, przegrać lub zremisować. My zremisowaliśmy i tego tak naprawdę szkoda. Ale cóż walczymy dalej.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 16 marca o godzinie 15.

Pilica Białobrzegi – Gks Wikielec 1-1 (0-0)
Bramki: Wojtysiak 72 – Kirss 81
Pilica: Ziółko – Jakubiec, Walasek, Chojczak, Bryszewski, Zawadzki, Nowak (65 Cichocki), Wojtysiak (83 Kacprzycki), Koterwas (83 Kapela), Kazimierczak (58 Dohojda), Stawiarz