Porażka w Bełchatowie. W środę puchar w Legionowie

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Gks Bełchatów 1-2.
W spotkaniu w Bełchatowie z różnych powodów nie mogli zagrać Aleksander Stawiarz oraz Jakub Zborowski.
Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się dla podopiecznych trenera Marcina Sikorskiego, który właśnie w sobotę obchodził urodziny. Już w 9 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził niezawodny w tej rundzie Adrian Kazimierczak. Jednak już w 17 minucie gospodarze za sprawą Wrońskiego doprowadzili do wyrównania. Chwilę później bełchatowianie mieli rzut karny, jednak po strzale Bartosiaka piłka zatrzymała się na poprzeczce. Do przerwy więcej goli nie padło.

Druga połowa to również dobra gra naszego zespołu a dobrych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali m.in. Bartek Nowak czy też Kacper Koterwas. W samej końcówce meczu 85 minucie gospodarze mieli kolejny rzut karny, który tym razem na bramkę zamienił Bartosiak i jak się później okazało był to zwycięski gol.
Szkoda, bo z pewnością z tego meczu można było przywieźć remis, a tak po raz kolejny nie powiększamy swojej zdobyczy punktowej.
W kolejnym tygodniu Pilica zmierzy się najpierw w ramach rozgrywek Pucharu Polski na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Spotkanie odbędzie się w środę 3 kwietnia o godzinie 15.

Gks Bełchatów – Pilica Białobrzegi 2-1 (1-1)
Bramki: Wroński 17, Bartosiak 85 - karny - Kazimierczak 9
Pilica: Ziółko – Chojczak (46 Kapela), Walasek, Jakubiec, Koterwas, Zawadzki, Michalski (82 Głowacki), Kacprzycki (28 Wojtysiak), Nowak, Cichocki (46 Bryszewski), Kazimierczak (82 Dohojda)