Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pewna wygrana z Naprzodem. Za tydzień z Piasecznem

W meczu II kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Naprzód Skórzec 3-0. W pierwszej połowie ton grze nadawał nasz zespół, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 9 minucie krótko rozegrany rzut rożny. Piłkę na 16 metrze przejął Hubert Śliwiński ograł najpierw jednego zawodnika gości, następnie drugiego i uderzył na bramkę. Piłka jeszcze odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki. W 16 minucie było już 2-0. Po raz kolejny po rzucie rożnym tym razem w polu karnym najprzytomniej znalazł się Piotr Skałbania i z bliska skierował piłkę do siatki. Potem dobrych okazji do podwyższenia rezultatu nie wykorzystali Damian Stanisławski oraz ponownie Skałbania. Kolejny gol padł pod koniec tej części gry. Po raz kolejny składna akcja naszego zespołu i ponownie Śliwiński znalazł się na 10 metrze, uderzył mocno i bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia.
Druga połowa to w dalszym ciągu dominacja naszego zespołu, w pełni kontrolowaliśmy mecz. Mimo znowu kilku dobrych okazji do zdobycia gola nie udało się już zmienić rezultatu. Rywal jednak tak naprawdę ani razu poważnie nie zagroził naszej defensywie. Można więc śmiało powiedzieć, że zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone.
Warto odnotować debiut kolejnych nowych zawodników: Daniela Witaka z MKS Ciechanów oraz Macieja Kencela z Broni Radom.
Nie są to ostatni nowi zawodnicy, którzy zadebiutowali w naszym zespole. W kolejnym meczu zagra już Wołodymir Majdaszewski z Sadownika Błędów, a w tym tygodniu na treningu pojawią się jeszcze kolejni dwaj zawodnicy.
Docelowo kadra Pilicy w rundzie jesiennej liczyć będzie 20-21 zawodników.
W następnym spotkaniu ligowym Pilica zmierzy się na wyjeździe z MKS Piaseczno. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 26 sierpnia o godzinie 17. Wcześniej nasz zespół zagra spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Przeciwnikiem Pilicy będzie KS Warka. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 23 sierpnia o godzinie 17 w Warce.
Pilica Białobrzegi – Naprzód Skórzec 3-0 (3-0)
Bramki: Śliwiński 9, 44, Skałbania 16

Pilica: Przyrowski – Kacperkiewicz, Jaworski, Janowski, Karasek, Paterek (55 Strus), Rawski (87 Sadzik), Hernik (72 Bykowski), Śliwiński (60 Witak), Skałbania (83 Kencel), Stanisławski