Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pilica w II rundzie Mirax Pucharu Polski

W meczu rozgrywanym w ramach rozgrywek o Puchar Polski okręgu radomskiego Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Ks Warka 2-1. Drużyna z Warki występuje w Campeon lidze okręgowej.
Trener Maciej Śliwowski troszkę pozmieniał skład na to spotkanie. Od pierwszych minut zagrali Maciej Kencel, Patryk Strus, Daniel Witak, Marcin Bykowski, Wołodymij Majdaszewski.
Już pierwsza akcja przyniosła prowadzenie naszemu zespołowi. Prostopadłą piłkę otrzymał Damian Stanisławski i mocnym płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Chwilę później dogodnej okazji nie wykorzystał Konrad Paterek. Gospodarze wyprowadzali groźne kontry i po jednej z nich padło wyrównanie. Po mocnym dośrodkowaniu w pole karne jeden z naszych obrońców niefortunną interwencją skierował piłkę do siatki. Pilica ruszyła do ataków jednak dobrze dysponowany był bramkarz gospodarzy który obronił strzały m.in. Stanisławskiego, Paterka czy też Bykowskiego. Pod koniec pierwszej połowy nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie. W sytuacji sam na sam znalazł się Paterek, który płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce.
W drugiej połowie stroną dominującą bym nasz zespół jednak nie potrafił zdobyć kontaktowej bramki. Okazji było sporo, jednak tego dnia zawodziła skuteczność. Gospodarze w końcówce rozpaczliwie próbowali doprowadzić do remisu jednak nasza obrona nie popełniła błędy i wynik nie uległ już zmianie.
Warto podkreślić, że nasz zespół po kilku latach wreszcie awansował do kolejnej rundy rozgrywek pucharowych. W ostatnim czasie nasza przygoda z pucharem kończyła się na pierwszej rundzie…
Oprócz Pilicy do następnej rundy awansowały również: Broń Radom, Legion II Głowaczów, SKS Potworów, Młodzik Radom, KS Potworów, Centrum Radom, Pilica Białobrzegi, Oskar Przysucha, LKS Promna, Szydłowianka Szydłowiec, Orzeł Wierzbica, Drogowiec Jedlińsk, Polonia Iłża, Energia Kozienice, Iłżanka Kazanów, Proch Pionki.
Losowanie kolejnej rundy odbędzie się we wtorek 29 sierpnia. Mecze zaś zaplanowano na 6 września.
Ks Warka – Pilica Białobrzegi 1-2 (1-2)
Bramki: samobójcza – Stanisławski, Paterek

Pilica: Przyrowski – Kencel, Janowski, Białecki, Karasek, Strus, Witak, Bykowski, Majdaszewski, Paterek, Stanisławski oraz Jaworski, Kacperkiewicz, Rawski, Hernik, Śliwiński, Skałbania, Sadzik