Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Druga porażka juniorów w sezonie

W 12 kolejce I Radomskiej Ligi Juniorów Młodszych zawodnicy Pilicy ulegli w Orońsku miejscowej Oronce 2-3.

Nasi chłopcy zagrali słabo i nieskutecznie w I połowie meczu i to zadecydowało o drugiej ligowej porażce w obecnym sezonie. Najlepszych sytuacji dla naszego zespołu nie wykorzystali : Kacper Bednarczyk (3-krotnie) i Marcin Strzelecki. Skuteczniejsi byli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po składnej akcji. Drugiego gola zdobyli natomiast przy biernej postawie całego naszego bloku obronnego.
Na II połowę spotkania trener Arkadiusz Modrzejewski zmienił ustawienie naszej drużyny na bardziej ofensywne przesuwając Krystiana Machalskiego ze środka obrony do ataku, żeby wspierał w tej formacji Strzeleckiego. Od tego momentu mecz mógł się podobać, gdyż obydwie drużyny zaczęły stwarzać sobie wiele sytuacji do zdobycia gola. Niestety pierwsi trafili gospodarze wykorzystując rzut wolny i błąd naszych graczy ustawionych w murze. Po strzale jednego z zawodników miejscowych piłka odbiła się od jednego z naszych obrońców i zmieniając kierunek wpadła do siatki obok interweniującego Adriana Buklisa. Od tego momentu nie mając już nic do stracenia rzuciliśmy się do ataków na bramkę Oronki. Pierwszego gola zdobył Machalski po strąceniu piłki głową przez „Szejka”. Bramkę kontaktową zdobyliśmy na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Celnym strzałem z 18 metrów pod poprzeczkę bramki gospodarzy popisał się Kamil Sieczak. Jeszcze w doliczonym czasie gry mogliśmy wyrównać. Po indywidualnej akcji Machalskiego i dobrym podaniu z 10 metra uderzał Strzelecki, ale bramkarz instynktownie wybronił strzał naszego napastnika i musieliśmy pogodzić się z drugą porażką w sezonie.
Pomimo porażki utrzymaliśmy pozycję lidera tabeli, ponieważ potknął się także vice-lider Start Radom, który uległ Zwoleniance 1-4. Do końca ligi pozostały jeszcze 2 mecze, które rozegramy na boisku w Białobrzegach. W najbliższą niedzielę podejmiemy o godzinie 10.00 Hubal Chlewiska. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz.
Oronka Orońsko – Pilica Białobrzegi 3–2 (2-0)
Bramki dla Pilicy: Machalski 61, Sieczak 77
.
Pilica: Buklis – Bąk, Machalski, Napiórkowski, Betz – Szpinalski (51 Kośla), Nowicki, Puc, Sieczak, Bednarczyk - Strzelecki