Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Udana inauguracja ligi

W I kolejce IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Perłę Złotokłos 3-1. Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Macieja Śliwowskiego. Już w 3 minucie w polu karnym dobrze znalazł się Piotrek Skałbania, który otrzymał prostopadłą piłkę od Kamila Hernika. Dośrodkował to dobrze ustawionego Damiana Stanisławskiego, który głową skierował piłkę do siatki. Niestety chwilę później po błędzie naszej obrony gospodarze za sprawą Paszkiewicza doprowadzili do wyrównania. Nasz zespół próbował szybko odpowiedzieć jednak gospodarze bronili się całym zespołem i ciężko było sforsować ich defensywę. W samej końcówce tej części Konrad Paterek był bliski zdobycia gola, jednak strzelił minimalnie obok słupka.
Druga połowa ponownie rozpoczęła się od naszych ataków. Już w 52 minucie nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie. Stanisławski wbiegł w pole karne i zagrał do Paterka, który z bliskiej odległości pokonał golkipera Perły. Dziesięć minut później było już 3-1. Wprowadzony w drugiej połowie Patryk Strus idealnie zagrał do popularnego „Staśka”, a ten w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans golkiperowi gospodarzy. Po tym golu dominacja naszego zespołu była bardzo wyraźna. Gospodarze wcale nie kwapili się do ataków, co spowodowane było przede wszystkim brakiem sił. Nasz zespół mógł zdecydowanie wyżej wygrać jednak brakowało skuteczności. Dobrych okazji nie wykorzystali Stanisławski, Paterek, Rawski czy też Skałbania. Wygrana jednak nie podlegała żadnej dyskusji.
Cieszą trzy punkty w debiucie zdobyte przez trenera Macieja Śliwowskiego i całą drużynę. Czekamy na kolejne zwycięstwa.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z innym beniaminkiem – Naprzodem Skórzec. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 19 sierpnia o godzinie 17.
Perła Złotokłos – Pilica Białobrzegi 1-3 (1-1)
Bramki: Paszkiewicz 14 - Stanisławski 3, 63, Paterek 52

Pilica: Przyrowski - Kacperkiewicz, Jaworski, Janowski, Karasek, Śliwiński (58 Strus), Rawski, Hernik (78 Bykowski), Paterek (86 Sadzik), Skałbania, Stanisławski.