Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Wygrana w sparingu z Mazovią

W kolejnym spotkaniu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała Mazovię Mińsk Mazowiecki 2-1. Spotkanie rozegrane zostało w Mińsku Mazowieckim.
Pierwsza połowa to wyrównana gra z obydwu stron, obydwa zespoły dobrze broniły i w tej części nie padły żadne bramki.
Druga połowa to już przewaga naszego zespołu udokumentowana zdobyciem bramek. W 55 minucie po ładnej zespołowej akcji Piotrek Skałbania zagrał do Zbyszka Obłuskiego, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy. Siedem minut później golkiper Mazovii faulował Piotrka Kornackiego w polu karnym. Rzut karny na bramkę zamienił ponownie Obłuski. Mazovia w 70 minucie odpowiedziała golem kontaktowym jednak na więcej w tym spotkaniu nie pozwolili podopieczni Artura Kupca.
Wynik nie był w tym meczu najważniejszy jednak cieszy pierwsza wygrana w okresie przygotowawczym.
Warto podkreślić, że całe spotkanie w bramce zagrał nasz wychowanek Adrian Buklis i był to bardzo dobry występ młodego golkipera.
W spotkaniu z różnych przyczyn nie wystąpili Sebastian Przyrowski, Damian Stanisławski, Włodzimierz Puton, Filip Kacperkiewicz i Mateusz Zawisza.
- Cieszę się z postawy zespołu. Warunki do gry były trudne, boisko było zmrożone. Na szczęście wszyscy po sparingu są zdrowi i gotowi do dalszych treningów. Nasza wygrana jest jak najbardziej zasłużona – podsumował spotkanie trener Artur Kupiec.
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pilica Białobrzegi 1-2 (0-0)
Bramki: Kaczyński 70 – Obłuski 55, 62 z karnego

Pilica: Buklis – Janowski, Jaworski, Karasek, Kornacki, Bykowski, Rawski, Hernik, Paterek, Obłuski, Skałbania