Get Adobe Flash player

RUNDA JESIENNA 2017/2018 - IV LIGA MAZOWIECKA

Przekaż 1% PILICY!!!

Cel: MKS PILICA
BIAŁOBRZEGI 2916

KRS: 0000270261

Konto KLUBU

BS BIAŁOBRZEGI

84 9117 0000 0000 0332 2000 0010

Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Pilica 2007 najlepsza w Torneo Cup!

4 lutego 2017 roku na obiekcie Hali Sportowej w Białobrzegach już po raz kolejny odbył się turniej Torneo Mazowieckie Cup rozgrywany w ramach ogólnopolskiego programu Piłkarski Laur o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi.

 

 

Punktualnie o godzinie 10 do rywalizacji przystąpiło dziesięć drużyn z rocznika 2007 i młodsi. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy (system każdy z każdym) z których awans do półfinałów uzyskały dwie najlepsze drużyny. W półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny: Pilicy Białobrzegi - Pogoń Siedlce, a Broń Radom zagrała z Soccer Słupno. Po zaciętych spotkaniach Pilica i Broń awansowały do finału turnieju. Finał był prawdziwą „wisienką na torcie”. W regulaminowym czasie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki i o losach rywalizacji zadecydowały rzuty karne. „Jedenastki” to zawsze loteria, ale tym razem podopieczni trenera Emila Gala byli skuteczniejsi i to nasz zespół odniósł zwycięstwo w cały turnieju. Wielkie brawa należą się całej drużynie, która z przebiegu całej rywalizacji była najrówniej grającym zespołem i dzięki temu mogła cieszyć się z wygranej.

Wszystkie spotkania sędziowali Michał Molenda i Sławomir Gierczak z WS Radom.

Po zakończeniu rywalizacji każdy z zespołów otrzymał puchar, pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Trenerzy wszystkich zespołów wybrali najlepszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Stanisława Kapłona z Pilicy B-gi, najlepszym bramkarzem, a właściwie bramkarką została Amelia Kraszewska z Soccer Słupno, a tytuł króla strzelców przypadł Adamowi Jabłońskiemu z Broni Radom (7 goli). Nagrody wręczał zastępca burmistrza - Mieczysław Danielewicz.

Skład zwycięskiej drużyny:

Jan Chądzyński, Antoni Niewiadomski, Szymon Kwiatkowski, Szymon Krawczyk, Patryk Tarnowski, Kacper Bartoszewicz, Michał Kudlak, Stanisław Kapłon, Gustaw Jeżak, Dominik Bienias.

Końcowa rywalizacja turnieju:

1. Pilica Białobrzegi

2. Broń Radom

3. Soccer Słupno

4. Pogoń Siedlce

5. Lks Chlebnia

6. Radomiak Radom

7. Syrenka Soccer School

8. Ks KR Sport Stara Iwiczna

9. Ks Warka

10. Olimp Brwinów

 

Fotorelacja

Ostatni Mecz


IV liga VII kolejka

Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie 0-1 (0-1)
Bramka: Pater 35

Najbliższe wydarzenie

8 kolejka IV liga grupa południowa

Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 23.09.2017 godz. 12.30


Współpracujemy z:

Statystyka

Odsłon : 349262