Składka członkowska

Walne Zebranie Członków ustaliło na 2017 rok składkę członkowską w wysokości 100zł.

UWAGA! Składkę należy wpłacać OSOBIŚCIE w biurze Pilicy.

Kolejna wysoka wygrana w sparingu

W kolejnym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała A-klasowy Sadownik Błędów 4-0. Spotkanie rozegrane zostało na sztucznej nawierzchni w Mogielnicy.
Od samego początku stroną zdecydowanie dominującą był zespół Pilicy. Na początku dobre okazje do zdobycia bramki nie wykorzystali Konrad Paterek i Zbigniew Obłuski. Po kwadransie gry nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Bramkarza Sadownika strzałem z ok. 18 metrów pokonał Kamil Hernik. Kilka minut później Włodzimierz Puton podwyższył wynik spotkania. Następnie nasz zespół nie wykorzystał kilku dobrych okazji do zdobycia kolejnych bramek. Pod koniec tej części gry na 3-0 podwyższył Obłuski.
W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Pilica grała konsekwentnie piłką, a gracze z Błędowa jedynie próbowali przeszkadzać i wybijać nasz zespół z rytmu, co należy przyznać skutecznie im się udawało. Wynik meczu po indywidualnej akcji ustalił Puton, który w tym meczu był jednym z najlepszych zawodników na boisku.
Cieszy kolejna wysoka wygrana, jednak trzeba przyznać, ze rywal nie był zbyt wymagający.
W sparingu nie zagrali z różnych powodów Damian Stanisławski i Piotr Kornacki.
W dalszym ciągu kadra na rundę wiosenną nie jest jeszcze zamknięta. Potencjalni nowi zawodnicy mają się pojawić w kolejnym sparingu przeciwko Mazowszu Grójec, który rozegramy w najbliższą sobotę 25 lutego.
Pilica Białobrzegi – Sadownik Błędów 4-0 (3-0)
Bramki: Puton 2, Hernik, Obłuski

Pilica: Buklis – Karasek, Jaworski, Bykowski, Janowski, Paterek, Puton, Rawski, Skałbania, Hernik, Obłuski oraz Przyrowski (bramkarz), Zawisza, Kacperkiewicz