Remis z Huraganem. Za tydzień z Energią

Huragan 2019W kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi zremisowała z IV-ligowym Huraganem Wołomin 2-2.
Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Kobyłce.
Pierwsza połowa zaczęła się lepiej dla przeciwników, którzy już na samym początku meczu za sprawą Daniela Witaka (byłego zawodnika Pilicy) objęli prowadzenie w tym meczu. Szybko jednak nasz zespół wyrównał za sprawą niezawodnego Michała Kucharczyka. Później to Huragan za sprawą Żmudy ponownie wyszedł na prowadzenie.
W drugiej połowie emocji było troszkę mniej, a sytuacje nie przekładały się dość długo na zmianę wyniku. Dopiero na kwadrans przed końcem do wyrównania doprowadził Rafał Białecki i tym samym ustalił wynik tego meczu.
W tym sparingu z powodu drobnych urazów nie zagrali Damian Stanisławski, Tomasz Janiszewski i Piotr Skałbania.
Nie zagrał również testowany tydzień temu zawodnik z Ukrainy i trener Strzemiński zrezygnował z jego dalszego sprawdzania.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się w Kozienicach z miejscową Energią. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 16 lutego o godzinie 11.

Huragan Wołomin – Pilica Białobrzegi 2-2 (2-1)
Bramki: Witak, Żmuda – Kucharczyk, Białecki
Pilica: Sapała – Białecki, Jaworski, Janowski, Kencel, Stróżka, Zawadzki, Michalski, Karasek, Rawski, Kucharczyk oraz Bolek (bramkarz) Sadzik, Król, Bienias Grodecki