• aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg
 • zykodrog.jpg

IMG 1965

Porażka na zakończenie rundy

piaseczno 2019W spotkaniu XV kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Mks Piaseczno 2-3.
W meczu z Piasecznem nie mógł zagrać Rafał Białecki (kartki). Cały tydzień ze względu na chorobę nie trenował Mateusz Jaworski i usiadł w tym meczu na ławce rezerwowych.
Przed meczem odbędzie się miła uroczystość. Zarząd klubu na czele z prezesem Jackiem Kacprzakiem, honorowym prezesem Marcinem Saskiem oraz burmistrzem Adamem Bolkiem w sposób szczególny podziękowali byłemu zawodnikowi naszego klubu Michałowi Janowskiemu, który przez kilka sezonów reprezentował barwy Pilicy. Michał przyszedł do naszego klubu przed sezonem 2011/2012 i przez osiem lat występów w Pilicy zagrał ponad 200 spotkań na poziomie III i IV ligi będąc przy tym przez wiele lat kapitanem naszego zespołu.

Czytaj więcej...

Wysoka wygrana w Józefowie. Za tydzień z Piasecznem

jozefow2019W meczu XIV kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Józefovię Józefów 5-1.
W spotkaniu z Józefovią nie mógł zagrać Mateusz Jaworski (kartki), do składu zaś powrócił po kontuzji Adrian Karasek.
Pierwsza połowa znakomicie zaczęła się dla podopiecznych trenera Tomasza Grzywny. Już w 8 minucie prawą stroną boiska obrońcom gospodarzy urwał się Konrad Paterek i zagrał w pole karne. Tam dobrze ustawiony Michał Kucharczyk szybko obrócił się z piłką i uderzył nie do obrony. W 11 minucie było już 2-0. Z autu piłkę w pole karne wrzucił Rafał Białecki, futbolówkę delikatnie musnął Kucharczyk zdobywając tym samym drugiego gola w meczu. Po stracie drugiego gola gospodarze ruszyli do ataków i szybko ich starania dały efekt. W 23 minucie w polu karny faulowany był jeden z zawodników Józefovii i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Dukalski. Jeszcze w tej części dobre okazje do podwyższenia wyniku mieli Kucharczyk oraz Paterek jednak zabrakło precyzji przy uderzeniach na bramkę Józefovii.

Czytaj więcej...

Wygrana z Wilgą. W sobotę z Józefovią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XIII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Wilgę Garwolin 2-0.
W spotkaniu z Wilgą nie mogli zagrać Bartłomiej Michalski (kartki) oraz Adrian Karasek (kontuzja). Od pierwszych minut zagrał Michał Dobkowski.
Pierwsza połowa bardzo dobrze ułożyła się dla podopiecznych trenera Tomasza Grzywny. Już w 8 minucie piłkę na 16 metrze przejął Piotr Skałbania i zagrał w pole karne do dobrze ustawionego Konrada Paterka, który precyzyjnym strzałem obok słupka wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Potem niestety to goście przejęli inicjatywę i wyprowadzali groźne akcje. Groźnie pod naszą bramką zrobiło się w 18 oraz 29 minucie, jednak dobrymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Marcin Pieniążek. W 38 minucie na bramkę Wilgi uderzał Michał Kucharczyk, jednak tym razem golkiper Wilgi popisał się skuteczną interwencją. Do przerwy więcej goli nie padło.

Czytaj więcej...

Porażka z rezerwami Radomiaka. W niedzielę z Wilgą

radomiakdwa2019W meczu XII kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z rezerwami Radomiaka Radom 0-1.
Spotkanie rozegrane zostało w Pionkach.
Rezerwy Radomiaka przed meczem zostały wzmocnione dziesięcioma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, który gra w rozgrywkach Fortuna I liga.
W zespole Pilicy z powodu kontuzji nie mógł wystąpić jedynie Adrian Karasek.
Pierwsza połowa zaczęła się od ataków podopiecznych trenera Tomasza Grzywny. Najpierw dobre okazje do zdobycia bramki mieli Piotr Skałbania i Michał Kucharczyk, jednak ich strzały w ostatniej chwili blokowali obrońcy gospodarzy lub dobrze dysponowany golkiper rezerw Radomiaka. W 28 minucie, po zagraniu Nowakowskiego do Winsztala, ten ostatni znalazł się sam na sam z bramkarzem Pilicy Marcinem Pieniążkiem i skierował piłkę do siatki. Mimo straty bramki nasz zespół dalej konsekwentnie realizował swoje przedmeczowe założenia, jednak brakowało postawienia „kropki nad i”. Gospodarze wyprowadzali groźne kontry, jednak kończyły się na naszym bloku defensywnym.

Czytaj więcej...