• aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg
 • zykodrog.jpg

IMG 1965

Hokejowy wynik w Przysusze. Za tydzień do Żyrardowa

obrazek uniwersalny artykulW spotkaniu VI kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Oskarem Przysucha 4-4.
W meczu z Oskarem nie mogli wystąpić Rafał Białecki (kartki) oraz Michał Dobkowski (kontuzja). Od pierwszych minut zagrali zaś Marcin Pieniążek zastępując w bramce Wiktora Brożynę oraz Piotr Skałbania.
Pierwsza połowa podobnie jak większość w tym sezonie bardzo dobrze zaczęła się dla podopiecznych trenera Tomasza Grzywny. Już w 12 minucie po zagraniu w pole karne piłki przez Konrada Paterka w sytuacji sam na sam z bramkarzem Oskara znalazł się Piotr Skałbania i precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. W 18 minucie było już 2-0 dla Pilicy. Tym razem na 25 metrze faulowany był Marcin Rawski. Do piłki podszedł Konrad Paterek i precyzyjnym strzałem obok słupka podwyższył prowadzenie Pilicy. Później w miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 30 minucie dobrą okazję na zmniejszenie strat miał Janiszewski, jednak jego strzał instynktownie obronił Pieniążek. Chwilę później Nowosielski również miał dobrą sytuację, jednak ponownie górą był nasz golkiper. W 39 minucie był już bez szans po centrze w pole karne, gdzie ponownie najlepiej ustawiony był Nowosielski i głową zdobył kontaktową bramkę. W 45 minucie prawą stroną w pole karne wpadł Maciej Kencel i był faulowany przez jednego z obrońców Oskara. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a pewnym egzekutorem okazał się Michał Kucharczyk.

Czytaj więcej...

Pilica w kolejnej rundzie Pucharu Polski

obrazek uniwersalny artykulW meczu IV rundy Mirax Pucharu Polski Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Gryf Policzna 3-0.
W spotkaniu z Gryfem trener Tomasz Grzywna dał pograć od początku tym zawodnikom, którzy mniej występują w rozgrywkach ligowych.
Pierwsza połowa była dość słaba w wykonaniu obydwu zespołów i tak naprawdę niewiele się działo z obydwu stron. Gospodarze ustawieni głównie na zmasowaną obronę i grę z kontry dobrze bronili się przed atakami ze strony Pilicy.

Czytaj więcej...

Przykra porażka w Raszynie. Za tydzień z Oskarem

obrazek uniwersalny artykulW spotkaniu V kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Ks Raszyn 2-3.
W meczu z Raszynem trener Tomasz Grzywna z konieczności musiał dokonać kilku zmian w podstawowym składzie. Od początku zagrali Wiktor Brożyna i Adrian Karasek. Na ławce rezerwowych usiadł Marcin Pieniążek, natomiast kontuzjowany jest Michał Dobkowski.
Pierwsza połowa znakomicie zaczęła się dla Pilicy. Już w 4 minucie w dobrej okazji po zagraniu Marcina Rawskiego znalazł się Michał Kucharczyk i precyzyjnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy. Po zdobyciu gola nasz zespół nie cofnął się, a w dalszym ciągu szukał kolejnych okazji do podwyższenia prowadzenia. Ta sztuka udała się jednak dopiero w 33 minucie. Tym razem Kucharczyk zagrał dobrą piłkę do Konrada Paterka, a ten nie zmarnował idealnej okazji. Gospodarze w pierwszej części ani razu nie zagrozili naszej bramce.

Czytaj więcej...

Porażka w Pruszkowie. W piątek do Raszyna

obrazek uniwersalny artykulW spotkaniu IV kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z rezerwami Znicza Pruszków 2-3.
W meczu z rezerwami Znicza do składu powrócili Rafał Białecki, Adrian Karasek i Piotr Skałbania.
Spotkanie źle się zaczęło dla naszego zespołu. Już w 7 minucie po stracie w środku pola gospodarze wyprowadzili szybki kontratak, który w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem lepszy okazał się Szymański. Chwilę później boisko opuścił kontuzjowany Marcin Pieniążek, a jego miejsce zajął Wiktor Brożyna, który zadebiutował w ligowym spotkaniu. Po stracie gola nasz zespół dążył do wyrównania, jednak gospodarze nastawieni na obronę i szybkie kontry długo utrzymywali korzystny wynik. W 33 minucie kontuzji w naszym zespole doznał Michał Dobkowski i w jego miejsce wszedł Adrian Karasek. Chwilę później doprowadziliśmy do wyrównania. W pole karne piłkę wrzucił Konrad Paterek, obrońca Znicza minął się w piłką, którą otrzymał Michał Kucharczyk i z bliskiej odległości nie dał golkiperowi gospodarzy żadnych szans. Do przerwy mimo dużej przewagi Pilicy wynik nie uległ zmianie.

Czytaj więcej...