IMG 1965

Porażka na koniec III ligi…

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXXIV kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Łks Łomża 0-3.
W spotkaniu w Łomży zagrało większość zawodników, którzy do tej pory otrzymali mniej szans na pokazanie swojej gry. Kontuzjowany jedynie by; pauzujący od dłuższego czasu Bartłomiej Nowak.
Pierwsza połowa top przewaga gospodarzy, którzy dość szybko bo już w 15 minucie za sprawą Antkowiaka objęli prowadzenie w tym meczu. Pięć minut później po dobrze wyprowadzonej kontrze ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w tym meczu. Mimo dobrych okazji z obydwu stron więcej bramek w tej części nie padło.

Czytaj więcej...

Porażka z liderem. Kończymy sezon w Łomży

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXXIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2-3.
W spotkaniu z Pogonią nie mogli zagrać Filip Kapela oraz Bartłomiej Nowak.
Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem z obydwu stron. Goście przyjechali do Białobrzegów w mocno rezerwowym składzie, pewnie dlatego dość długo rywalizowaliśmy z rywalem jak równy z równym. Goście objęli prowadzenie w 22 minucie, a autorem bramki był Lis. Do przerwy więcej goli nie padło.

Kolejna wysoka porażka. Za tydzień z Pogonią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXXII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Unią Skierniewice 0-5.
W spotkaniu z Unią z różnych powodów nie mogli zagrać Filip Kapela, Bartłomiej Michalski, Bartłomiej Nowak oraz Adrian Kazimierczak.
Pierwsza połowa zaczęła się fatalnie dla Pilicy, bo już w 4 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową do siatki Pilicy futbolówkę skierował Bartosiński. Pięć minut później było już 2-0 dla gospodarzy, a tym razem bramkę zdobył najlepszy strzelec gospodarzy Sabiłło. Ten sam zawodnik w 11 minucie po raz drugi skierował piłkę do siatki i można powiedzieć, że ten mecz się szybko zamknął. Na domiar złego w 29 minucie gospodarze po golu samobójczym zdobyli czwartą bramkę.

Porażka z Lechią. W sobotę z Unią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXXI kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2-6.
W spotkaniu z Lechią z różnych powodów nie mogli zagrać Filip Kapela, Wojciech Sokół, Nicolas Dohojda, Mateusz Cichocki, Bartłomiej Nowak oraz Adrian Kazimierczak.
Pierwsza połowa zaczęła się bardzo źle, bo już w 6 minucie goście za sprawą Pieńkowskiego objęli prowadzenie w tym meczu. W 17 minucie było zaś 0-2. Tym razem strzałem z dystansu popisał się Snopczyński i pokonał Michała Jerke. W 30 minucie Pilica zdobyła kontaktowego gola, kiedy to ładnym strzałem w górny róg bramki Lechii popisał się Oskar Wojtysiak. Gdy wydało się, że do przerwy więcej goli nie padnie w samej końcówce i to w jednej minucie straciliśmy jeszcze dwa gole, których autorami byli ponownie Snopczyński oraz Górka.