Porażka z Concordią. W sobotę z Mławianką

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXVIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Concordią Elbląg 0-1.
W spotkaniu z Concordią z różnych powodów nie mogli zagrać Oskar Wojtysiak, Adrian Kazimierczak oraz Aleksander Stawiarz.
W pierwszej połowie Pilica weszła w mecz naprawdę dobrze. Miała przewagę, umiejętnie przedzierała się przez zasieki obronne gości, no i stwarzała sobie świetne sytuacje do zdobycia gola. Niestety, zawodziła skuteczność. A szkoda, bo najpierw Bartosz Zawadzki, a potem dwukrotnie Bartłomiej Nowak mieli doskonałe okazje, po których piłka, tylko z jakichś niewytłumaczalnych powodów, nie znalazła się w siatce.
Druga połowa to coraz odważniejsze ataki Concordii i po rzucie rożnym w 61 minucie Joao Augusto wyprowadził gości na prowadzenie. Po stracie gola, Pilica szybko chciała odrobić stratę, ale z każdą minutą gasła. W końcówce już chyba brakowało sił, żeby małą jakość nadrabiać charakterem i zaangażowaniem.
Kolejny mecz i kolejna porażka, a szans na utrzymanie kompletnie nie widać…
W następnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 11 maja o godzinie 16.

Pilica Białobrzegi – Concordia Elbląg 0-1 (0-0)
Bramki: Joao Augusto 61
Pilica: Ziółko – Kacprzycki, Walasek, Chojczak (87 Jakubiec), Michalski, Bryszewski, Zawadzki, Koterwas (59 Dohojda), Zborowski, Cichocki, Nowak (69 Głowacki)