Wysoka wygrana w Kozienicach. W sobotę z Granatem

Kozienice2019W kolejnym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi wysoko pokonała innego IV-ligowca Energię Kozienice aż 7-1.
Spotkanie rozgrywane było na sztucznym boisku w Kozienicach.
Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 23 minucie i jej autorem był Michał Kucharczyk. Ten sam zawodnik kilka minut później zdobył kolejną bramkę dla Pilicy. W 39 minucie Marcin Rawski podwyższył wynik na 3-0, a w samej końcówce kolejną bramkę zdobył Rafał Białecki.
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, a trener Bolesław Strzemiński wymienił praktycznie całą jedenastkę. Kolejne dwie bramki zdobył niezwykle skuteczny podczas meczów sparingowych Damian Stanisławski, a strzelanie dla naszego zespołu zakończył niezawodny „Kucharz”. Kozieniczanie tego dnia byli jedynie w stanie zdobyć honorowe trafienie autorstwa Strzelczyka.
- Zagraliśmy dobry mecz, szybką piłką, dużo biegaliśmy i byliśmy bardzo skuteczni. Jednak przy większym szczęściu mogliśmy uzyskać jeszcze lepszy wynik. Mimo to, jestem bardzo zadowolony z dyspozycji zespołu – podsumował spotkanie trener Bolesław Strzemiński.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się w sobotę 23 lutego o godzinie 18 z Granatem Skarżysko – Kamienna.

Energia Kozienice – Pilica Białobrzegi 1-7
Bramki: Strzelczyk – Kucharczyk 3, Stanisławski 2, Rawski, Białecki
Pilica: Adamczyk – Kencel, Jaworski, Białecki, Karasek, Stróżka, Rawski, Michalski, Skałbania, Zawadzki, Kucharczyk oraz Sapała (bramkarz), Sadzik, Janowski, Janiszewski, Król, Bienias, Grodecki, Stanisławski