Wygrana z Granatem. W sobotę z rezerwami Radomiaka

Granat2019W kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała Granat Skarżysko 2-1.
Mecz rozgrywanym był na sztucznym boisku w Radomiu.
Pierwsza połowa to optyczna przewaga naszego zespołu, czego efektem było szybko strzelona przez nasz zespół bramka. Po faulu na Krystianie Bieniasie rzut wolny wykonywał Marcin Rawski. Dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie najlepiej ustawiony był Rafał Białecki, który uderzył nie do obrony. Potem mogliśmy podwyższyć wynik jednak dobrych okazji nie udało się przełożyć na bramki.
Druga połowa to szybka kolejna bramka dla Pilicy. W sytuacji sam na sam znalazł się Piotr Skałbania, który minął bramkarza Granatu i uderzył spokojnie obok słupka. Nasz rywal odpowiedział po godzinie gry, kiedy to po rzucie rożnym Styczyński zdobył gola. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji do zdobycia gola m.in. Michała Kucharczyka czy Tomka Janiszewskiego wynik już się nie zmienił
Kolejny sparing Pilica rozegra w sobotę 2 marca o godzinie 9 z rezerwami Radomiaka Radom na sztucznej nawierzchni w Radomiu.

Pilica Białobrzegi – Granat Skarżysko 2-1 (1-0)
Bramki: Białecki, Skałbania – Styczyński
Pilica: Adamczyk – Białecki, Janowski, Karasek, Sadzik, Janiszewski, Michalski, Rawski, Skałbania, Bienias, Stanisławski oraz Sapała (bramkarz), Król, Grodecki, Jaworski, Kencel, Zawadzki, Kucharczyk