Wygrana z rezerwami Radomiaka. W sobotę z Zodiakiem

radomiak2019W kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała rezerwy Radomiaka Radom 4-0.
Pierwsza połowa dość długo była wyrównana. Młody zespół rezerw Radomiaka dość długo skutecznie się bronił przed atakami Pilicy. Dopiero w 27 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartek Zawadzki. Więcej bramek w tej części gry nie padło.
Druga połowa była zdecydowanie bardziej skuteczna w wykonaniu naszego zespołu. Najpierw w 67 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Jaworski, następne dwa kolejne trafienia zaliczył Michał Kucharczyk w 78 i 82 minucie z rzutu karnego.
Wynik tego meczu mógł być bardziej okazały jednak nasz zespół niestety nie wykorzystał wszystkich dogodnych szans, które mogły się przełożyć na zdecydowanie bardziej okazałe zwycięstwo.
W tym sparingu trener Bolesław Strzemiński dał odpocząć naszemu podstawowemu golkiperowi Filipowi Adamczykowi, a zagrali dwaj młodzi wychowankowie Pilicy: Sapała oraz Grudziński.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Zodiakiem Sucha. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 9 marca o godzinie 11.

(foto Echo Dnia/Sylwester Szymczak)

Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:4 (0:1)
Bramki: Kucharczyk 2, Zawadzki Jaworski
Pilica: Sapała – Białecki, Janowski, Jaworski, Kencel, Karasek, Rawski, Michalski, Stróżka, Zawadzki, Kucharczyk oraz Grudziński (bramkarz), Król, Grodecki, Bienias, Skałbania, Stanisławski