• aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg
 • zykodrog.jpg

Porażka w Mszczonowie. W piątek z Piasecznem

obrazek uniwersalny artykulW spotkaniu XVII kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 1-2.
W meczu z Mszczonowianką z różnych przyczyn nie zagrali Mateusz Jaworski, Michał Janowski oraz Rafał Białecki.
Pierwsza połowa zaczęła się dość ostrożnie w wykonaniu obydwu zespołów jednak to gospodarze w 15 objęli prowadzenie w tym meczu. Prawą stroną popędził zawodnik Mszczonowianki, który w polu karnym faulowany był przez naszego zawodnika. Jedenastkę pewnym uderzeniem na bramkę zamienił Branicki. Tuż przed końcem pierwszej połowy Pilica doprowadziła do wyrównania. Akcję rozpoczął Marcin Rawski, zagrał do Damiana Stanisławskiego, którego próbowało powstrzymać dwóch obrońców rywali, ale nie dało rady. Nasz zawodnik uderzył w długi róg i bramkarz gospodarzy był bez szans na skuteczną interwencję.
Druga połowa źle się zaczęła dla naszego zespołu ponieważ już w 51 minucie po ładnej zespołowej akcji Białek ponownie wyprowadził zespół Mszczonowianki na prowadzenie. Dalsza część spotkania była bardzo wyrównana. Obydwa zespoły dążyły do zmiany rezultatu jednak starania te nie przyniosły spodziewanych skutków i Pilica poniosła kolejną porażkę w tym sezonie.
W kolejnym meczu już w piątek Pilica zmierzy się z MKS Piaseczno. Spotkanie rozegrane zostanie w Białobrzegach o godzinie 17.30.


Mszczonowianka Mszczonów – Pilica Białobrzegi 2-1 (1-1)
Bramki: Branicki 15, Białecki 51 – Stanisławski 45
Pilica: Adamczyk – Stróżka, Kencel, Karasek (44 Grodecki), Zawadzki, Sadzik, Rawski, Michalski, Stanisławski, Skałbania (78 Bienias), Kucharczyk