Pilica gromi w Pucharze. W niedzielę do Pruszkowa

obrazek uniwersalny artykulW meczu II rundy Mirax Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Pilica Białobrzegi rozgromiła grający w klasie A grupie II Blask Odrzywół aż 8-0.
Trener Tomasz Grzywna w tym spotkaniu dał odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu, a szansę od początku otrzymali gracze, którzy do tej pory mieli mniej do okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.
Pierwsza połowa już od samego początku pokazała, że ton wydarzeniom na boisku będzie nadawał nasz zespół. Gospodarze praktycznie całą drużyną bronili dostępu do swojej bramki i nastawili się głównie na grę z kontry. Dlatego do przerwy nasz zespół prowadził zaledwie dwoma bramkami, których autorem był Damian Stanisławski.
Druga połowa była bardziej otwarta, ponieważ gospodarze z każdą minutą zaczęli opadać z sił, co skrzętnie wykorzystał nasz zespół. Najpierw po rzucie rożnym bramkę zdobył Rafał Białecki. Kilka minut później swojego gola dołożył Konrad Paterek. Następnie kolejne bramki dołożył debiutujący dzisiaj w pierwszym składzie Oskar Szczodry. Tuż przed samym końcem meczu swoje dwa trafienia dołożył niezawodny Michał Kucharczyk.
Cieszy bardzo wysoki wynik i awans do kolejnej rundy w rozgrywkach pucharowych.
Warto odnotować, że po kontuzjach i chorobach wrócili Piotr Skałbania oraz Rafał Białecki. Natomiast Adrian Karasek ma być gotowy na kolejny mecz ligowy.
Kolejna runda rozegrana zostanie w środę 11 września.
Natomiast już w niedzielę 1 września czeka mecz ligowy z rezerwami Znicza Pruszków. Początek o godzinie 12.

Blask Odrzywół - Pilica Białobrzegi 0:8 (0:2)
Bramki: Stanisławski, Kucharczyk, Szczodry po dwie, Paterek, Białecki po 1.
Pilica: Brożyna - Klinicki (46 Kencel), Jaworski, Białecki, Kacperkiewicz, Michalski (46 Zawadzki), Bykowski, Szczodry, Dobkowski (56 Paterek), Skałbania (56 Rawski), Stanisławski (56 Kucharczyk)