Pilica w kolejnej rundzie Pucharu Polski

obrazek uniwersalny artykulW meczu IV rundy Mirax Pucharu Polski Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Gryf Policzna 3-0.
W spotkaniu z Gryfem trener Tomasz Grzywna dał pograć od początku tym zawodnikom, którzy mniej występują w rozgrywkach ligowych.
Pierwsza połowa była dość słaba w wykonaniu obydwu zespołów i tak naprawdę niewiele się działo z obydwu stron. Gospodarze ustawieni głównie na zmasowaną obronę i grę z kontry dobrze bronili się przed atakami ze strony Pilicy.

Druga połowa była bardziej otwarta jednak dość długo wynik nie ulegał zmianie. Dopiero w 69 minucie po zagraniu wprowadzonych w drugiej połowie Macieja Kencla i Michała Kucharczyka ten drugi wpakował z bliskiej odległości piłkę do siatki. W 85 minucie tym razem inny wprowadzony w drugiej połowie Damian Król z bliskiej odległości podwyższył wynik tego spotkania. Natomiast w 89 minucie wynik meczu ustalił Bartek Zawadzki oddając precyzyjny strzał w samo okienko bramki Gryfu.
Gospodarze ani razu poważnie nie zagrozili bramce Pilicy strzeżonej przez Wiktora Brożynę.
Niewiadomo jeszcze kto będzie kolejnym przeciwnikiem Pilicy w ćwierćfinale Mirax Pucharu Polski.

Gryf Policzna - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:0)
Bramki: Kucharczyk 69, Król 85, Zawadzki 89
Pilica: Brożyna - Kacperkiewicz (75 Król), Białecki, Zawadzki, Karasek, Stanisławski (55 Kucharczyk), Bykowski (55 Rawski), Michalski, O. Szczodry (55 Paterek), Klinicki (55 Kencel), Skałbania (55 Jaworski)