Porażka z rezerwami Legii

legiaIIwiosna2020W kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi przegrała z III-ligowymi rezerwami Legii Warszawa 1-3.
Spotkanie rozegrano w Warszawie.
Pierwsza połowa toczyła się w dość szybkim tempie i nie było widać, że obydwa zespoły mają za sobą ciężkie treningi. Aktywniejsi i bardziej skuteczni byli gospodarze i to oni po dwóch błędach naszej defensywy objęli prowadzenie w tym spotkaniu.

Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej części gry. Po godzinie gry kontaktową bramkę dla Pilicy zdobył Michał Kucharczyk. Po strzeleniu bramki nasz zespół jeszcze mocniej zaatakował jednak dobrych okazji do wyrównania nie wykorzystali Michał Dobkowski, Bartosz Zawadzki czy też wspomniany wcześniej Kucharczyk. Ostatecznie to gospodarze na kwadrans przed końcem meczu zadali decydujący cios ustalając tym samym wynik meczu na 1-3 dla III-ligowca.
Cieszy z pewnością fakt, iż na tle czołowego zespołu III ligi prezentowaliśmy dobry futbol i z optymizmem można spoglądać w dalszy etap przygotowań do „wiosny”.
W meczu z Legią II nie mogli zagrać z różnych powodów Konrad Paterek, Bartek Michalski, Oskar Szczodry, Kacper Klinicki oraz Rafał Białecki.
Po raz kolejny zagrali zaś Oskar Markiewicz z rezerw Radomiaka Radom oraz bramkarze Paweł Sapała i Filip Adamczyk.
W następnym spotkaniu w naszym zespole mają być testowani kolejni zawodnicy, którzy potencjalnie mogą wzmocnić Pilicę w rundzie wiosennej.
Kolejny sparing Pilica rozegra w sobotę 1 lutego o godzinie 11 w Radomiu, a jej przeciwnikiem będzie III-ligowa Broń Radom.

Legia II Warszawa – Pilica Białobrzegi 3-1 (2-0)
Bramki: Włodarczyk 2, Cichocki - Kucharczyk
Pilica: Sapała – Markiewicz, Karasek, Jaworski, Kencel, Rawski, Skałbania, Zawadzki, Dobkowski, Stanisławski, Kucharczyk oraz Pieniążek, Adamczyk (bramkarze), Kacperkiewicz, Bykowski, Król, Strzałkowski