Porażka w Pucharze Polski

ursus2020W meczu I rundy Mazowieckiego Pucharu Polski Pilica Białobrzegi przegrała z III-ligowym Ursusem Warszawa 0-1.
Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze i to z obydwu stron. Zespoły mimo wysokiej temperatury dość otwarcie atakowały bramki przeciwników. Skuteczniejsi byli goście. W 16 minucie jeden z naszych zawodników sfaulował gracza Ursusa i sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Kamiński. Pilica próbowała odpowiedzieć, ale ewidentnie brakowało szczęścia pod bramką gości. Dodajmy również, że strzały naszych zawodników minimalnie mijały światło bramki Ursusa.

Druga połowa to nasza zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki, sporo dośrodkowań w pole karne, ale goście na tyle mądrze się bronili, iż nie pozwolili na wyrównaniu i Pilica zakończyła swoją przygodę w tych rozgrywkach.
W meczu nie mogli zagrać nasi nowi zawodnicy Patryk Walasek, Mateusz Gliński oraz Bartłomiej Niedziela.
Następny mecz kontrolny w środę 1 lipca z III-ligową Bronią Radom.