Pilica odpadła z pucharu. W sobotę ponownie z Mszczonowianką

obrazek uniwersalny artykulW meczu 1/8 finału Mazowieckiego Pucharu Polski Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Mszczonowianką Mszczonów 3-4.
Pierwsza połowa zaczęła się dość obiecująco, gdyż już na samym początku meczu strzał Kamila Czarneckiego w bardzo dobrym stylu obronił golkiper Mszczonowianki. Z każdą kolejną minutą goście atakowali coraz śmielej, co przyniosło efekt w 19 minucie, kiedy to Kucharski wyprowadził Mszczonowiankę na prowadzenie. Ten sam zawodnik w zaledwie odstępie kilku minut w większości po naszych błędach zdobył kolejne dwa gola i tym samym klasyczny „hat-trick” w tym spotkaniu. Do przerwy nic już się nie zmieniło.
Druga połowa była już diametralnie inna niż pierwsza część gry. W 48 minucie po składnej akcji pięknym strzałem nożycami popisał się Bartek Niedziela zmniejszając stratę do rywala. Jednak już po kilku minutach kolejna kontra gości zakończyła się celnym strzałem głową Cudnego. Dwie minuty później dobre zagranie Czarneckiego wykorzystał Michał Kucharczyk. Nasz zespół od tego momentu postawił wszystko na jedną kartę. Z każdą minutą coraz liczniej atakowaliśmy bramkę gości, jednak dopiero w samej końcówce po pięknym uderzeniu Bartka Michalskiego udało się zmniejszyć straty, jednak na doprowadzenie do wyrównania zabrakło już czasu. Po tej porażce Pilica odpadła z rozgrywek pucharowych.
Szansa do rehabilitacji i szybkiego rewanżu za porażkę nastąpi bardzo szybko, bo już w sobotę 1 maja podopieczni trenera Tomasza Grzywny ponownie zmierzą się z Mszczonowianką Mszczonów na własnym stadionie. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.
Poniżej prezentujemy skrót z tego spotkania dzięki uprzejmości mszczonowianka.tv

Pilica Białobrzegi – Mszczonowianka Mszczonów 3-4 (0-3)
Bramki: Niedziela 48, Kucharczyk 60, Michalski 88 - Kucharski 19, 28, 34, Cudny 58
Pilica: Gemza - Kencel, Walasek, Karasek (51 Rawski), Klinicki, Michalski, Gliński (51 Winiarski), Zawadzki (51 Paterek), Dobkowski (51 (Kucharczyk), Niedziela (82 Bykowski), Czarnecki