Remis z Raszynem. W sobotę z Piasecznem

obrazek uniwersalny artykulW drugim meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy jesiennej Pilica Białobrzegi zremisowała z IV-ligowym Ks Raszyn 3-3.
Mecz rozegrano na sztucznej nawierzchni w Białobrzegach.
Pierwsza połowa to przewaga optyczna Pilicy, dłużej graliśmy piłką, jednak to goście z Raszyna po dwóch kontrach objęli prowadzenie. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Konrad Paterek. Druga połowa wyglądała dość podobnie, jednak to po raz kolejni gości po składnej akcji wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Jednak tym razem za sprawą testowanego w naszym zespole Przemysława Śliwińskiego oraz Bartłomieja Niedzieli doprowadziliśmy do wyrównania. Mimo dobrych okazji wynik nie uległ już zmianie.
W naszym zespole testowani byli po raz kolejni nowi zawodnicy, jednak póki co nie podjęto decyzji czy zostaną u nas na dłużej.
Kolejny sparing już w sobotę 24 lipca o godzinie 11 w Białobrzegach. Tym razem naszym rywalem będzie Mks Piaseczno.

Pilica Białobrzegi – Ks Raszyn 3-3 (1-2)
Bramki dla Pilicy: Paterek, Śliwiński, Niedziela