Remis z Raszynem. W sobotę z Piasecznem

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym meczu kontrolnym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi zremisowała z IV-ligowym KS Raszyn 3-3.
Mecz rozegrano w Białobrzegach.
Pierwsza połowa obfitowała w wiele akcji bramkowych. Na prowadzenie wyszli goście po przeprowadzeniu szybkiego kontrataku. Dość szybko wyrównał strzałem z poza pola karnego Damian Winiarski. Następnie po faulu w polu karnym goście mieli rzut karny, który pewnie zamienili na bramkę. Jeszcze przed przerwą mocnym strzałem stan rywalizacji wyrównał Bartek Niedziela.
Druga połowa już nie była taka skuteczna w wykonaniu obydwu zespołów. Po raz kolejni goście po rzucie rożnym wyszli na prowadzenie. Kilkanaście minut później do wyrównania doprowadził Jan Imiołek. W końcówce nasz zespół miał dobre okazje do wygrania tego meczu, jednak zabrakło wykończenia lub na dobrze bronił golkiper z Raszyna.
W naszym zespołu po raz kolejny zagrali testowani Kacper Pankowski z Radomiaka II Radom oraz Stanisław Muniak ze Skry Częstochowa. Obaj wypadli dobrze i zagrają w kolejnym sparingu.
Następny mecz Pilica rozegra w sobotę 12 lutego o godzinie 11 z liderem IV ligi – MKS Piaseczna. Spotkanie rozegrane zostanie w Białobrzegach.
Przypomnijmy, że trenerem gości jest doskonale znany w Pilicy Arkadiusz Modrzejewski, a w zespole występują byli zawodnicy Pilicy m.in. Michał Janowski, Kamil Hernik, Konrad Rudnicki czy też Bartosz Orłowski.

Pilica Białobrzegi – Ks Raszyn 3-3 (2-2)
Bramki dla Pilicy: Winiarski, Niedziela, Imiołek
Pilica: Natorski – Uziębło, Walasek, Karasek, Klinicki, Rawski, Muniak, Korczakowski, Niedziela, Paterek, Pankowski oraz Adamczyk (bramkarz), Żurawski, Michalski, Zawadzki, Bykowski, Winiarski, Imiołek, Strzałkowski