Porażka z Motorem. W sobotę z Mamrami

motor2022W meczu sparingowym Pilica Białobrzegi przegrała z II-ligowym Motorem Lublin 0-4.
Spotkanie rozegrano w Białobrzegach.
W spotkaniu z Motorem z różnych przyczyn nie mogli zagrać Konrad Paterek, Bartłomiej Niedziela i Kamil Czarnecki, Adrian Karasek, Wiktor Żurawski oraz Kacper Klinicki.
Pierwsza połowa podobnie jak całe spotkanie należała do podopiecznych trenera Marka Saganowskiego, którzy na co dzień występują na boiskach II ligi. Prowadzenie dla gości tuż przed pierwszym kwadransem uzyskał doskonale znany z boisk Ekstraklasy Jakub Kosecki, a tuż przed końcem drugiego kwadransa podwyższył Piotr Ceglarz. Pilica mimo dobrych okazji w pierwszej części gry nie zdołała zdobyć żadnego bramki.
W drugiej połowie przewaga gości była jeszcze bardziej widoczna, czego efektem były bramki zdobyte przez Polaka i Firleja. Nasz zespół mimo to próbował grać otwartą piłkę, jednak w tym spotkaniu to goście dominowali i zasłużenie wysoko wygrali to spotkanie.
Mecz ten był nieoficjalnym debiutem w roli szkoleniowca Pilicy Mariusza Sawy, który objął posadę po Tomaszu Grzywnie.
Nowy trener oficjalnie zadebiutuje w meczu ligowym na wyjeździe z Mamrami Giżycko. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 26 marca o godzinie 14.
(foto echodnia.eu)
Poniżej video ze sparingu z Motorem Lublin.
Pilica Białobrzegi - Motor Lublin 0:4 (0:2)

Bramki: Kosecki 14, Ceglarz 27, Polak 54, Firlej 80
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Bykowski, Uziębło, Korczakowski, Rawski, Zawadzki, Muniak, Winiarski, Pankowski oraz Adamczyk (bramkarz), Król, Michalski, Strzałkowski.