• aaaaze.jpg
 • aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • baazielona.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • nnze.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg

Oldboye zagrali na 100-lecie

oldboys2022W tym roku nasz klub obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. W związku z tym zaplanowano szereg imprez związanych z tym jubileuszem. Jednym z nich był mecz oldbojów, który został rozegrany na naszym stadionie.
Tuż po meczu III ligi Pilica – Świt rozegrany został mecz oldbojów Mks Pilicy Białobrzegi w którym wystąpili dawni zawodnicy naszego klubu. Przed meczem na stadionie pojawili się młodzi sportowcy wszystkich sekcji, przemaszerowali przez bieżnię i zaprezentowali się publiczności. odsłonięta została również tablica upamiętniająca jubileusz powstania klubu.
Następnie rozegrano mecz w którym biali zmierzyli się z czerwoni. Wynik przed meczem został ustalony 19:22, mimo to wszyscy uczestnicy meczu bawili się znakomicie. Po spotkaniu wszyscy udali się na grilla, gdzie można było powspominać dawne czasy.
Dziękujemy wszystkim za przybycie.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu:
https://echodnia.eu/radomskie/mecz-oldbojow-odsloniecie-tablicy-i-piknik-na-100-lecie-pilicy-bialobrzegi-zobacz-zdjecia/ga/c2-16388889/zd/57309683
(foto echodnia.eu)