Wygrana z Brazylijczykami. W sobotę z rezerwami Korony

obrazek uniwersalny artykulW pierwszym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rudny wiosennej 2022/2023 Pilica Białobrzegi pokonała drużynę złożoną z samych Brazylijczyków 2-0.
Spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę po zagraniu testowanego Nicolasa Dohojdy zdobył Aleksander Stawiarz. Kilka minut później ten sam duet po raz kolejny zagrał skutecznie i ustalił wynik spotkania.
W tym spotkaniu zagrali testowani wspomniany wcześniej Dohojda, Jakub Świątek oraz Filip Zwierzchowski. Po treningach w Radomiaku w bramce w drugiej połowie wystąpił Wiktor Koptas.

Z różnych powodów nie zagrali Mateusz Gliński, Oskar Wojtysiak oraz Konrad Rudnicki.
W kolejnym spotkaniu Pilica zagra u siebie z rezerwami Korony Kielce. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 28 stycznia o godzinie 11.

Pilica Białobrzegi – Brazylijczycy 2-0 (2-0)
Bramki: Stawiarz, Winiarski
Pilica: Adamczyk – Krawczyk, Żurawski, Walasek, Uziębło, Zawadzki, Świątek, Dohojda, Grober, Winiarski, Stawiarz oraz Koptas, Król, Drabik, Michalski, Bućko, Zwierzchowski.