Porażka z rezerwami Korony. W sobotę z Promną

obrazek uniwersalny artykulW drugim sparingu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi przegrała z rezerwami Korony Kielce 1-2.
Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach.
Goście dość szybko, bo już w 8 minucie objęli prowadzenie. Wcześniej arbiter podyktował rzut karny za faul naszego obrońcy na jednym z graczy gości. Pewnym wykonawcą okazał się Mucha. Goście mieli więcej okazji do zdobycia gola, ale dobrze w naszej bramce spisywał się Wiktor Koptas.
Druga połowa była już bardziej wyrównana. W obydwu zespołach nastąpiło sporo zmian i niestety to goście za sprawą Pokory podwyższyli prowadzenie w 64 minucie meczu. Nasz zespół stać było na strzelenie honorowej bramki autorstwa Aleksandra Stawiarza w 84 minucie.
W naszym zespole testowani byli dwaj Brazylijczycy, ale wypadli słabo i nie będą dłużej sprawdzani w Pilicy.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się u siebie z Lks Promna. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 4 lutego o godzinie 11.

Pilica Białobrzegi – Korona II Kielce 1-2 (0-1)
Bramki: Stawiarz – Mucha, Pokora
Pilica: Koptas - Kencel, Walasek, Żurawski, Krawczyk, Gliński, Świątek, Dohojda, Winiarski, Grober, testowany oraz Adamczyk, Stawiarz, Drabik, Król, Zawadzki, Michalski, Bućko, Zwierzchowski, testowany