• aaaaze.jpg
 • aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • baazielona.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • nnze.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg

Porażka z Pelikanem. W sobotę derby z Bronią

obrazek uniwersalny artykulW meczu IX kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 1-3.
W spotkaniu z Pelikanem z różnych powodów (kartki, kontuzje) nie mogli zagrać Bartłomiej Michalski, Filip Kapela oraz Jan Głowacki.
Pierwsza połowa zaczęła się dość spokojnie i do 25 minuty nie działo się za wiele. Wtedy to błąd naszej defensywy i dwóch zawodników Pelikana popędziło na naszą bramkę, a na pustą bramkę Garnysz wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Dwie minut później doprowadziliśmy do wyrównania. Aleksander Stawiarz ograł dwóch zawodników Pelikana i dobrała do Adriana Kazimierczaka, który precyzyjnym strzałem dał wyrównanie. Niestety w 43 minucie po faulu jednego z naszych zawodników gospodarze mieli rzut karny, który na bramkę zamienił Sołtysiński.
Druga niestety znów zaczęła się dla naszego zespołu nie po myśli. W 53 minucie kolejny rzut karny dla Pelikana po rzekomym zagraniu w polu karnym ręką przez jednego z naszych zawodników. Po raz kolejny skutecznym egzekutorem okazał się Sołtysiński. Mimo dobrej gry naszego zespołu więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i tym samym ponieśliśmy kolejną porażkę w tym sezonie.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na własnym boisku w derbach regionu z Bronią Radom. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 30 września o godzinie 15. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz!


Pelikan Łowicz – Pilica Białobrzegi 3-1 (2-1)
Bramki: Garnysz 25, Sołtysiński 43 z karnego, 53 z karnego – Kazimierczak 27
Pilica: Ziółko – Kilianek (63 Dohojda), Walasek, Kacprzycki, Zborowski (86 Sokół), Bryszewski, Zawadzki, Wojtysiak, Cichocki (75 Piasek), Kazimierczak (86 Napora), Stawiarz