Wysoka wygrana w kolejnym sparingu

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym boisku Walkę Kosów Lacki 6-0.
Pierwsza połowa to dość wyraźna i duża przewaga naszego zespołu. Niestety zdecydowanie zawodziła skuteczność. Jedyną bramkę dla Pilicy zdobył Piotrek Skałbania po prostopadłym zagraniu w pole karne.
Druga połowa była zdecydowanie bardziej skuteczna. Szczególnie wyróżnił się w niej wprowadzony w drugiej części gry Damian Stanisławski, który strzelił klasycznego hat-tricka i miał jeszcze co najmniej trzy okazje do zdobycia kolejnych bramek. Po jednym trafieniu dołożyli również Bartek Zawadzki i Rafał Stróżka. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszego zespołu.

Goście tak naprawdę tylko raz w drugiej połowie groźnie zagrozili naszej bramce, jednak strzał napastnika Walki minął słupek naszej bramki.
W meczu z Walką testowany był Tomasz Janiszewski z Drogowca Jedlińsk. Będzie on sprawdzany w kolejnych sparingach.
Następny mecz Pilica rozegra w sobotę 28 lipca również u siebie. Tym razem przeciwnikiem będzie IV-ligowa Mazovia Mińsk.

Pilica Białobrzegi – Walka Kosów Lacki 6-0 (1-0)
Bramki: Stanisławski 3, Skałbania, Zawadzki, Stróżka
Pilica: Sapała – Janiszewski, Jaworski, Janowski, Karasek, W.Adamaczyk, Rawski, Michalski, Janiszewski, Skałbania, Kucharczyk oraz F.Adamczyk (bramkarz), Kencel, Stróżka, Kacperkiewicz, Zawadzki, Bienias, Grodecki, Szott, Król, Stanisławski