• aaaaze.jpg
 • aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • baazielona.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • nnze.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg

KR Sport Nowa Iwiczna - Pilica Białobrzegi (3-5)

IMG 1193W sobotę w hali w Mysiadle koło Piaseczna żeńska drużyna piłkarska Pilicy rozegrała mecz sparingowy ze swoimi rówieśniczkami z Nowej Iwicznej.

Po emocjonującym meczu wygrała nasza drużyna 5-3. Początek meczu nie był dobry w wykonaniu naszej drużyny. Duża hala, trema i dość defensywne ustawienie zespołu, spowodowały, że drużyna Nowej Iwicznej objęła prowadzenie po dość przypadkowych bramkach. W pewnym momencie Pilica przegrywała już 3-0. Trener Daniel Kuzawiński zmienił taktykę.

 

Zespół zaczął grać ofensywnie, bardziej odważnie, co szybko przyniosło efekty. Najpierw Oliwka Boćkowska trafiła w słupek, następne akcje zakończyły się już bramkami i nasze dziewczyny doprowadziły do remisu, a w końcówce spotkania po dwóch doskonałych kontrach ustaliły wynik meczu. Wynik w tym meczu nie był sprawą najważniejszą. Cieszy przede wszystkim dobra, techniczna gra naszego zespołu. Oby tak dalej. Brawo dziewczyny!

 

DSCN8903

KR Sport Nowa Iwiczna - Pilica Białobrzegi 3-5

Bramki dla Pilicy: Gosia Jaworska 3, Paulina Jędra 2.

Pilica: Natalia Zygadlik - Gabriela Szatan, Paulina Jędra, Zuzanna Kuzawińska, Aleksandra Bolek, Gosia Jaworska, Iza Szynkarczuk, Patrycja Pietras, Julka Pietras, Oliwka Boćkowska.